date_range چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۰۶:۲۲ ب.ظ

رونمایی از پوستر چهارمین کنگره سراسری شعر خلیج‌فارس در اهواز

رونمایی از پوستر چهارمین کنگره سراسری شعر خلیج‌فارس در اهواز
منبع خبر: خبرگزاری برنا

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان گفت: در آغازین روزهای شروع به کار نمایشگاه کتاب خوزستان، از پوستر چهارمین کنگره سراسری شعر خلیج‌فارس به میزبانی شهرستان هندیجان رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرنگار برنا از هندیجان، مسعود میرزاپور ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: چهارمین کنگره سراسری شعر خلیج فارس پس از چهارسال سال وقفه ، در ۷ اردیبهشت ١٣٩٧ با حضور شاعران سراسر کشور و در کنار ساحل زیبای خلیج فارس و اسکله بهرکان برگزار خواهد شد.

دبیر اجرایی چهارمین کنگره شعر خلیج فارس در هندیجان گفت: در این آیین رونمایی که پنجشنبه بیست و ششم بهمن برگزار خواهد شد علاوه بر مسئولین استانی، تعدادی از شاعران صاحب نام استان و مسئولان محلی هندیجان نیز حضور خواهند یافت.

 بزرگداشت خلیج فارس و ارج نهادن به این ظرفیت و اعتبار ملی در گستره سراسری را از مهمترین اهداف برگزاری کنگره  در شهرستان هندیجان عنوان کرد.

مسعود میرزاپور در ادامه تصریح کرد:به جهت فراهم آوردن حضور بیشتر شاعران از سراسر کشور، در کنار بخش ویژه خلیج فارس، پذیرای آثار شاعران با موضوع آزاد هم خواهیم بود.

میرزاپور از شاعران خواست تا آثار خود را به دبیرخانه کنگره به آدرس خوزستان _ هندیجان خیابان امام حسین (ع)_ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا نشانی اینترنتی ناصرحکیمی خبرنگار

 

نمایش موجودیت‌ها