date_range سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۸:۵۲:۳۶ ق.ظ

فرماندار شوش خبر داد: لزوم تخلیه هشت روستای حاشیه رودخانه دز/لزوم همکاری روستاییان با مسئولان ستاد مدیریت بحران

فرماندار شوش خبر داد: لزوم تخلیه هشت روستای حاشیه رودخانه دز/لزوم همکاری روستاییان با مسئولان ستاد مدیریت بحران
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

فرماندار شوش گفت: اطلاع‌رسانی تخلیه روستاهای کاظم حیدر، خلیفه حیدر، محارب، یباره، بیت یدی، غایب، زبید دبات و بیت نور انجام شده و تخلیه آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، عدنان غـزی فرماندار شهرستان شوش دوشنبه شب با بیان اینکه دستگاه های اجـرایی شهرستان شوش برای مقـابله با خطـرات احتمـالی سیلاب در آماده باش به سر می برند، اظهار کرد: ساکنان روستاها باید هشدارهای اعلام شده از سوی مسوولان را جدی بگیرند و در راستای جلوگیری از خطرات احتمالی همکاری لازم را داشته باشند.

او با اشاره به لزوم تخلیه چند روستای در معرض خطر سیلاب احتمالی، گفت: اطلاع رسانی های لازم در خصوص تخلیه روستاها از طریق روابط عمومی فرمانداری شوش و رسانه های رسمی و معتبر همچون خبرگزاری ها انجام می شود.

فرماندار شوش اضافه کرد: هشت روستای حاشیه رودخانه دز در بخش شاوور باید هرچه سریعتر به منظور پیشگیری از خطرات احتمالی ناشی از وقوع سیلاب تخلیه شوند.

رییس ستاد بحران شهرستان شوش بیان کرد: در همین راستا اطلاع رسانی تخلیه روستاهای کاظم حیدر، خلیفه حیدر، محارب، یباره، بیت یـدی، غایب، زبیـد دبات و بیت نـور انجام شده و تخلیه آغاز شده است.

غزی در پایان افزود: بیش از 443 خانوار با دو هزارو 373 نفر جمعیت در روستاهای در معرض خطر سیلاب احتمالی قرار دارند.

لازم به ذکر است که شهرستان شوش یکی از شهرستان‌های شمالی استان خوزستان است که دارای سه بخش، پنج شهر و هفت دهستان است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نمایش موجودیت‌ها