date_range پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ access_time ۰۹:۴۹:۴۵ ق.ظ

کسب یک پیروزی و یک شکست توسط نماینده تکواندو گیلان در لیگ نونهالان کشور

کسب یک پیروزی و یک شکست توسط نماینده تکواندو گیلان در لیگ نونهالان کشور
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|تکواندو

تیم تکواندو نونهالان باشگاه یزدان رشت نماینده گیلان در لیگ نونهالان پسر کشور در جریان این رقابت‌ها، یک پیروزی و یک شکست کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ رئیس هیات تکواندو استان اظهار داشت: هفته چهارم و پنجم رقابت‌های لیگ تکواندو نونهالان پسر کشور جام شکوفه‌های تکواندو، در تهران برگزار و تیم یزدان رشت نماینده گیلان در این رقابت‌ها برابر باشگاه ورزشی شادمهر به برتری و مقابل تیم قدرتمند آینده سازان لوازم خانگی کن متحمل شکست شد.

محسن سترگی افزود: بر این اساس و در هفته چهارم این رقابت‌ها، تیم تکواندو نونهالان یزدان رشت رو در روی تیم تکواندو نونهالان آینده سازان لوازم خانگی کن قرار گرفت که در نهایت با نتیجه شش بر چهار مغلوب این حریف قدرتمند خود شد.
 
وی ادامه داد: تیم تکواندو یزدان رشت در هفته پنجم از پانزدهمین دوره لیگ نونهالان پسر کشور به مصاف تیم باشگاه ورزشی شادمهر رفت که در نهایت توانست با پیروزی برابر این حریفش با نتیجه هفت بر سه به دومین پیروزی خود در این مسابقات دست یابد.
 
سترگی بیان کرد: نماینده گیلان در لیگ تکواندو نونهالان پسر کشور که در هفته اول این مسابقات با قرعه استراحت روبرو شد، در پایان هفته پنجم با دو پیروزی و دو شکست و کسب هفت امتیاز در مکان ششم جدول ۱۴ تیمی این دوره از رقابت‌ها قرار گرفت.
 
تیم تکواندو نونهالان پسر یزدان رشت نماینده گیلان در لیگ کشور در گروه دوم این رقابت‌ها با تیم‌های هیات تکواندو استان بوشهر، هیات تکواندو استان مرکزی، هیات تکواندو استان همدان، پاس قوامین، تکواندو نونهالان هیات تکواندو استان کرمان، آینده سازان لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شهرستان اسلامشهر، باشگاه ورزشی شادمهر، هیات تکواندو شهرستان سیرجان، هیات تکواندو شهرستان محمدیه، هیات تکواندو دزفول، تیم بیمه البرز لشگری، هیات تکواندو شهرستان پردیس و هیات تکواندو استان فارس هم‌گروه است.
 
در پانزدهمین دوره رقابت‌های تکواندو لیگ نونهالان پسر کشور جام شکوفه‌های تکواندو، ۲۹ تیم در دو گروه به صورت دوره‌ای و متمرکز با هم به رقابت می‌پردازند که در نهایت تیم‌های برتر گروه به مرحله دوم راه خواهند یافت.
نمایش موجودیت‌ها