date_range دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۰:۰۱:۴۹ ب.ظ

معاون اول رئیس‌جمهوری: موافقت رهبری با تخصیص یک‌میلیارد دلار برای تثبیت و توسعه اشتغال کشور/ هرکس بخواهد به وحدت ملی ضربه بزند در مسیر آمریکا قرار گرفته است

معاون اول رئیس‌جمهوری: موافقت رهبری با تخصیص یک‌میلیارد دلار برای تثبیت و توسعه اشتغال کشور/ هرکس بخواهد به وحدت ملی ضربه بزند در مسیر آمریکا قرار گرفته است
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: سیاست|دولت

معاون اول رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه شرایط کشور به دلیل تحریم‌ها در سال 98 دشوارتر است، گفت: هرکس که در هر موقعیتی بخواهد به وحدت و انسجام ملی ضربه بزند حتما در مسیر آمریکا قرار گرفته است.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، اسحاق جهانگیری عصر دوشنبه در جریان بازدید از نمایشگاه محصولات مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) که در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شده است، افزود: سال 98 شرایط کشور به دلیل فشارهایی که آمریکا روی درآمدهای نفتی و جاهای دیگر آورده، ممکن است در بودجه مسایل اقتصادی محدودیت هایی به وجود بیاید.

وی ادامه داد: دولت مصمم است این دوران را به خوبی بتواند با کمک ملت پشت بگذارد.

معاون اول رییس جمهوری گفت: مدیران کشور باید مردانه و جوانمردانه پای اداره کشور بایستند و انسجام و وحدت داخلی کشور را حفظ کنند.

جهانگیری تاکید کرد: هرکس در هر موقعیتی بخواهد به این وحدت و انسجام داخلی ضربه بزند حتما در مسیر آمریکا قرار گرفته، چرا که آنها می خواهد داخل این کشور را بهم بریزند.

وی گفت: وظیفه ما این است انسجام داخلی کشور را حفظ کنیم و نگذاریم که اختلافات بیخود و بی جهت در کشور دامن زده شود.

معاون اول رییس جمهوری گفت: کشور ما فرصت ها و منابع زیادی دارد که می توانیم این فرصت ها را با انسجام و وحدت برای برون رفت از مشکلات به کار بگیریم.

همچنین معاون اول رییس جمهوری از موافقت رهبری با برداشت یک میلیارد دلار اعتبار از صندوق توسعه ارزی برای تثبیت اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید خبر داد.

 

نمایش موجودیت‌ها