date_range سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۵۲:۱۱ ق.ظ

به همت مدیریت امور تربیت‌بدنی همگانی شهرداری مشهد مقدس صورت گرفت؛ برگزاری مراسم تقدیر و رونمایی از پلاک افتخار جهانگیر زنده‌دل

به همت مدیریت امور تربیت‌بدنی همگانی شهرداری مشهد مقدس صورت گرفت؛ برگزاری مراسم تقدیر و رونمایی از پلاک افتخار جهانگیر زنده‌دل
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

به همت مدیریت امور تربیت‌بدنی همگانی شهرداری مشهد مقدس مراسم تقدیر و رونمایی از پلاک افتخار پیشکسوت فوتبال خراسان، جهانگیر زنده‌دل، در تالار اجتماعات کوهسنگی مشهد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، جهانگیر زنده‌دل ازجمله‌پیش‌کسوتان فوتبال خراسان است که خودش سال‌ها در تیم ابومسلم بازی می‌کرد و در دهه۷۰ نیز مدیریت این باشگاه را برعهده داشت.

پس از آن نیز مدت زیادی به ‌عنوان سرپرست ابومسلم فعالیت می‌کرد و می‌توان گفت شناسنامه تیم فوتبال ابومسلم است. مردی که در دفتر یادداشتش هنوز که هنوز است تمامی اتفاقات آن‌روزهای ابومسلم را موبه‌مو نوشته و برای خود بروبیایی داشت، حالا نزدیک به چهار سال است که به‌دلیل بیماری، خانه‌نشین شده است.

در این مدت عده‌ای از دوستانش ازجمله اکبر میثاقیان، قاسم زردکانلو، اسماعیل شجیع، علی ظهورنیا، حاج‌مهدی قیاسی و تعدادی دیگر به او سر می‌زدند؛ اما همین دوستان دست‌به‌دست هم دادند و به‌همت تربیت‌بدنی همگانی شهرداری مشهد، مراسم آبرومندانه‌ای را برای آقاجهان برگزار کردند، مراسمی که با‌عنوان رونمایی از پلاک افتخار این پیش‌کسوت موسپید‌کرده، با حضور 100 نفر از پیش‌کسوتان برگزار شد و اتفاقا علاوه‌بر پیش‌کسوتان فوتبال خراسان مثل زردکانلو، شجیع، ظهورنیا، قیاسی، حسینی، میثاقیان، شکری، رجب‌زادگان، صاحبی و تعدادی دیگر، عده‌ای از پهلوانان کشتی ازجمله پهلوانان توکل، آزمون، نخودچی و احدیان هم خودشان را به این مراسم رسانده بودند تا رفاقت میان باتجربه‌های ورزش استان را نشان دهند. حسین بادامکی، کاپیتان این‌روزهای مشکی‌پوشان هم در این مراسم حضور داشت؛ هرچند جای خالی کادر فنی دو تیم لیگ‌برتری پدیده و مشکی‌پوشان و مدیران این دو باشگاه به‌شدت احساس می‌شد.

در این مراسم جهانگیر زنده‌دل ضمن تشکر از همسرش که در این سال‌ها درکنار او بوده است، گفت: امشب جان تازه‌ای از دیدار با یاران قدیمی‌ام گرفتم. بعد از اینکه به‌خاطر بیماری خانه‌نشین شدم، خیلی سختی کشیدم؛ چراکه فکر می‌کردم دیگر همه من را از یاد برده‌اند. آن‌هم من که همیشه برای ابومسلم هرکاری از دستم بر‌می‌آمد، انجام دادم و تازمانی‌که در این تیم بودم، همیشه افراد زیادی در کنارم بودند. وی افزود: اصلا فکرش را هم نمی‌کردم که چنین‌برنامه‌ای برای من گرفته شود و باید از همه شما تشکر کنم. امیدوارم از این به بعد هم همه پیش‌کسوتان به فکر هم باشند، چراکه غیر از خودمان کسی دیگر از ما یاد نمی‌کند.

 

 

 

نمایش موجودیت‌ها

آگهی