date_range شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۰۶:۰۳ ب.ظ

مدیر فرهنگسرای پرسش: محرمانه با دختران در فرهنگسرای پرسش برگزار می‌شود

مدیر فرهنگسرای پرسش: محرمانه با دختران در فرهنگسرای پرسش برگزار می‌شود
منبع خبر: خبرگزاری برنا

مدیر فرهنگسرای پرسش گفت: کارگاه‌های آموزشی محرمانه با دختران و بایسته‌های از جنس ندانستن به همت فرهنگسرای پرسش برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، کارگاه های آموزشی محرمانه با دختران و بایسته هایی از جنس ندانستن به همت فرهنگسرای پرسش وابسته به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار میشود.

مدیر فرهنگسرای پرسش گفت: دختران با قدم گذاشتن به سنین نوجوانی و ورود به مرحله ای متفاوت با دوره های پیشین رشدشان، نیازمند آگاهی و اطلاع از نکات و ظرایفی درباره جسم خود و نحوه برخورد صحیح با مسائل مرتبط با آن هستند.

پرورش اضافه کرد: همچنین با توجه به مسائلی که امروز در جامعه برای دختران وجود دارد و ضرورت آموزش در این زمینه ها، کارگاه "محرمانه با دختران" در قالب دو جلسه آموزشی در روزهای 11 و 13 آذرماه از سوی فرهنگسرای پرسش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می شود.

وی این کارگاه را ویژه دختران مجرد دانست و گفت: همه دختران مجرد در رده سنی 16 تا 40 سال می توانند در این کارگاه ثبت نام کرده و شرکت کنند.

مدیر فرهنگسرای پرسش همچنین از برگزاری کارگاه آموزشی "بایسته هایی از جنس ندانستن" گفت: این کارگاه آموزشی هم ویژه بانوان متاهل و با رویکرد بیان نکات لازم و ضروری پیرامون زندگی زناشویی در قالب سه جلسه آموزشی در روزهای 10، 12 و 14 آذرماه برگزار می شود.  

پرورش خاطرنشان کرد: این کارگاه های آموزشی با حضور دکتر روناک عشقی، از روانشناسان و مشاوران برجسته در حوزه های زوج و خانواده ، مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره خیانت های زناشویی ، مشاوره طلاق و ... برگزار می شود.

وی تاکید کرد: علاقمندان به شرکت در این کارگاه ها تا ششم آذرماه فرصت دارند با مراجعه به فرهنگسرای پرسش واقع در خیابان جهاد، کوچه شماره 10، بوستان شاداب ثبت نام کرده و در کارگاه های حضور یابند.

 

نمایش موجودیت‌ها