date_range دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۴۵:۰۰ ق.ظ

حمید استیلی در گفتگو با خبرگزاری برنا: حضور وزیر ورزش در تمرین تیم امید نشان‌دهنده اهمیت این تیم است/ سلطانی‌فربه بازیکنان انگیزه‌ای مضاعفی داد/ می‌خواهیم بعد از چهار دهه به المپیک برویم

حمید استیلی در گفتگو با خبرگزاری برنا: حضور وزیر ورزش در تمرین تیم امید نشان‌دهنده اهمیت این تیم است/ سلطانی‌فربه بازیکنان انگیزه‌ای مضاعفی داد/ می‌خواهیم بعد از چهار دهه به المپیک برویم
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مدیر تیم ملی امید گفت: حضور وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک در تمرین تیم امید امید نشان‌دهنده اهمیت این تیم است و دکتر سلطانی‌فر با آمدن به تمرین به بازیکنان انگیزه مضاعفی داد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، حمید استیلی مدیر تیم ملی امید پیرامون  حضور وزیر ورزش و جوانان و رییس کمیته ملی المپیک در تمرین روز گذشته  تیم ملی امید به خبرنگار برنا گفت: حضور وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک در تمرین تیم امید امید نشاندهنده اهمیت این تیم است و دکتر سلطانی فر با آمدن به  تمرین به بازیکنان انگیزه مضاعفی داد و جا دارد من همین جا از حمایت های وزیر ورزش،رئیس و دبیر کمیته ملی المپیک و همچنین مسولان فدراسیون به ویژه آقای تاج و ساکت صمیمانه تشکر کنم و امیدوارم باشگاهها نیز از تیم ملی و بازیکنان خودشان به بهترین نحو حمایت کنند.

وی افزود: خوشحالیم که برای نخستین بار هیات رییسه این قانون را تصویب کرد که همه تیم‌ها بازیکنانی که می‌خواهیم را در اختیار ما بگذارند. البته هنوز بعضی از تیم‌ها این کار را انجام نداده‌اند ولی منتظر  هستیم تا این بازیکنان به تیم ما ملحق شوندمن به هر حال من معتقدم استمرار این حمایتها از سوی مسولان و باشگاهها باعث می شود  باعث می شود ما طلسم 42 ساله نرفتن به المپیک را بشکنیم.

ملی پوش فوتبال ایران در جام جهانی 1998 فرانسه در ادامه با اشاره به حضور تیم 21 ساله های ایران در بازیهای آسیایی جاکارتا ،عنوان کرد:مهمترین برنامه ما برای رسیدن به المپیک است، بر همین اساس ما بازیکنانی را برای بازیهای آسیایی انتخاب کردیم که هم بتوانند در بازی‌های آسیایی بازی کنند و هم ملی‌پوش تیم ملی فوتبال امید در المپیک باشند، ضمن اینکه شما شک نداشته باشید ما در این بازیها تیم دسته و پا بسته ای نخواهیم بود و سعی می کنیم بهترین جایگاه ممکن را کسب کنیم.

استیلی در ادامه خاطر نشان کرد: ما باید شخصیتی که برای تیم ملی بزرگسال قائل هستیم را برای تیم ملی امید نیز قائل باشیم. این باعث می‌شود بازیکنان به خودباوری برسند که می‌توانند بعد از چهار دهه به المپیک بروند همان گونه که تیم ملی بزرگسال چند سالی است که در رتبه اول آسیا قرار دارد و ما هم در تیم امید استعداد های بسیار خوبی داریم و این تیم پتانسیل حضور در المپیک را دارد.

 

 

نمایش موجودیت‌ها