date_range سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۳۲:۳۸ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

بازی با افغانستان و ترکمنستان آسان نیست؛ شاندیزی: باید با دست پر از ازبکستان بازگردیم

بازی با افغانستان و ترکمنستان آسان نیست؛ شاندیزی: باید با دست پر از ازبکستان بازگردیم
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|فوتسال

سرمربی تیم ملی زیر 20 سال فوتسال گفت: نباید هیچ تیمی را دست‌کم بگیریم چراکه تمامی تیم‌ها برای پیروزی به میدان می‌آیند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، حمید شاندیزی، سرمربی تیم ملی زیر 20 سال فوتسال گفت:اردوی تیم ملی فوتسال زیر 20 از امروز آغاز شده و بازیکنان آماده می شوند تمرینات مداوم خود را برای رقابت با تیم های افغانستان و ترکمنستان برگزار می کنند.

وی در ادامه بیان کرد: تا قبل از اعزام به ازبکستان، سه مرحله اردوی تدارکاتی خواهیم داشت تا راهی مسابقات شویم. زمان اندکی برای آماده سازی داریم اما با شناختی که از بازیکنان زیر 18 سال و تعدادی که در لیگ حضور داشته و زیر نظر کادر فنی بودند، برنامه را طوری پیش می بریم که در ازبکستان موفق باشیم. در واقع هر بازیکنی که شرایط بهتری داشته باشند در تیم می مانند.

سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال در ادامه بیان کرد: کار اصلی ما بعد از رقابت های ازبکستان است. برنامه های نهایی ما بعد از مسابقات ازبکستان شکل می گیرد تا تیم کاملی را برای مسابقات فینال آسیایی اعزام کنیم. ابتدا هدفمان این است که از مسابقات ازبکستان دست پر برگردیم.

وی درخصوص شناخت از حریفان ایران گفت: اکثر بازیکنان افغانستان از بازیکنان افغانه شهر مشهد هستند که شناخت خوبی  از این تیم دارم اما از تیم ترکمنستان هیچ شناختی نداریم. تیم افغانستان فوتسال ایرانی را می شناسد و فوتسال به روزی را بازی می کند. امیدوارم موفق تر پیش رویم

سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال گفت: در این سه مرحله اردوی تدارکاتی، پیش بینی بازی دوستانه نکرده چرا که  فرصتمان بسیار اندک است. اما بازی های تدارکاتی برای مسابقات مرحله نهایی خواهیم داشت. 

نمایش موجودیت‌ها