date_range چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۱۹:۰۵ ب.ظ

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان: بسیج باعث شد بتوانیم در مقابل دشمنان مقاومت کنیم/ روحیه جهاد و شهادت در وجود ورزشکاران و جوانان ما نمایان است

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان: بسیج باعث شد بتوانیم در مقابل دشمنان مقاومت کنیم/ روحیه جهاد و شهادت در وجود ورزشکاران و جوانان ما نمایان است
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: سیاست|آیین

سرگرد سعید داوودی گفت: ورزشکاران نماد حفظ هویت و ارزش‌های ما هستند.

به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان ؛سرگرد سعید داوودی در همایش تجلیل از ورزشکاران بسیجی مدال آور در مسابقات المپیک ، پارالمپیک و آسیایی که در سالن جلسات سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان برگزار شد ، با بیان اینکه ارزشهای هر جامعه ای را نگرشها و علایق و هویت آن جامعه تشکیل می دهد،اظهارکرد :این ارزشها در طول تاریخ شکل می گیرند و ایثار ، گذشت ، انفاق و دفاع از مظلومان از جمله این ارزشهاست.

اوافزود : این ارزشها در دوران انقلاب اسلامی شکل گرفتند و با توجه به تفکرات منحط به طرف از خود بیگانگی سوق پیدا کردند ولی بعد از انقلاب دوباره احیا شدند.

سرگرد داوودی با بیان اینکه این ارزشها صدور فرمان تاریخی حضرت امام (ره) مبنی بر تشکیل نهاد مقدس بسیج را در پی داشت، تصریح کرد:بسیج باعث شد بتوانیم در مقابل دشمنان مقاومت کنیم و روحیه ایثار وشهادت را حفظ کنیم.

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه حضرت ابوالفضل (ع)  با اشاره به حضور ورزشکاران در میادین جهانی ، خاطرنشان کرد : حضور بانوان با حفظ حجاب در این میادین و تقدیم مدال های ورزشکاران به شهدای گرانقدر و خانواده های شهدا ، نشان دهنده این است که هنوز هم روحیه جهاد و شهادت در وجود ورزشکاران و جوانان ما نمایان است.

سرگردداوودی بیان کرد: حضور ورزشکاران در سطوح جهانی با حفظ ارزشها و هویت انقلاب اسلامی به نمادی برای ما تبدیل شده است چرا که آنها در آنسوی مرزها هم از این ارزشها دفاع و حمایت میکنند.

 

 

 

 

نمایش موجودیت‌ها