date_range چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۵۹:۴۷ ب.ظ

خانه استارتاپ‌ها مکانی برای تبدیل فکر و ایده جوانان به یک پدیده قابل سرمایه‌گذاری و ثروت است

خانه استارتاپ‌ها مکانی برای تبدیل فکر و ایده جوانان به یک پدیده قابل سرمایه‌گذاری و ثروت است
منبع خبر: خبرگزاری برنا

معاون سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج، خانه استارتاپ‌ها را مکانی برای تبدیل فکر و ایده جوانان به یک پدیده قابل سرمایه‌گذاری و ثروت معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ احمد خیری معاون سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج باحضور در سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان البرز با اشاره به راه اندازی خانه استارتاپ های استان البرز اظهار کرد: استان البرز به عنوان یکی از استانهای جوان و نخبه خیز این توان و پتانسیل را دارد تا به عنوان قطب کسب و کارهای نوین کشور مطرح شود.

وی با بیان این که " خانه استارتاپ ها برای استفاده جوانانی است که صاحب ایده هستند " افزود: تمام تلاش این است که جوانان صاحب ایده بتوانند فکر خود را به یک پدیده قابل سرمایه گذاری، عملیاتی و ثروت تبدیل کنند.

خیری ادامه داد: در باشگاه میلاد شهرداری کرج یک ظرفیت کار اشتراکی ایجاد و در خدمت جوانان قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: همکاری سه جانبه اداره کل ورزش و جوانان، اداره کل فناوری اطلاعات و شهرداری کرج، یک مدل ملی است که تجربیات حاصل از آن به سایر استانها نیز سرایت پیدا خواهد کرد.

معاون سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج با بیان این که "اداره جوانان شهرداری در راستای توجه به امورات ویژه جوانان راه اندازی شد" تصریح کرد: مدیریت شهری کرج درک خوبی از بحث استارتاپ ها پیدا کرده و تمهیدات خوبی نیز در این خصوص در نظر گرفته است.

 

نمایش موجودیت‌ها