date_range شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۴۷:۲۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

سرپرست هیئت وزنه‌برداری قم خبر داد؛ برگزاری دوره مربیگری وزنه‌برداری ویژه بانوان در قم

سرپرست هیئت وزنه‌برداری قم خبر داد؛ برگزاری دوره مربیگری وزنه‌برداری ویژه بانوان در قم
منبع خبر: خبرگزاری برنا

سرپرست هیئت وزنه‌برداری قم با تاکید بر تلاش برای توسعه این رشته ورزشی در استان از برگزاری دوره مربیگری وزنه‌برداری ویژه بانوان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از قم، یوسف کرمی،سرپرست هیئت وزنه‌برداری قم اظهار کرد: هیئت وزنه‌برداری استان قم با نظارت اداره کل ورزش و جوانان استان قم برای برگزاری دوره تئوری مربیگری درجه سه و درجه دو این رشته در هر دو بخش بانوان و آقایان به شکل مجزا برنامه‌ریزی کرده است.

وی افزود: متقاضیان شرکت در این دوره‌ها برای ثبت‌نام با همراه داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و فیش واریزی به نام هیات وزنه‌برداری استان قم از امروز به مدت زمان محدود و تا تکمیل ظرفیت، از ساعت 17 تا 19 به دفتر هیات واقع در مجموعه ورزشی شهید حیدریان مراجعه کنند.

سرپرست هیئت وزنه‌برداری استان قم در ادامه به موفقیت وزنه‌برداران قم در مسابقات قهرمانی پیشکسوتان کشور اشاره و ابراز کرد: در این رقابت‌ها روح‌الله اکبری، علی‌اصغر عبادی، فردین یاوری و محمد مشهدی‌قلی با کسب نشان طلا و کامبیز ولی به همراه محسن دربهشتی با کسب مقام نایب‌قهرمانی و نشان نقره افتخار آفرینی کردند.

کرمی سپس به رونمایی از مکان جدید دفتر مشاوره و استعدادیابی هیات وزنه‌برداری قم اشاره و عنوان کرد: رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی رده سنی پیشکسوتان کشور، انتخابی تیم ملی برای شناخت برترین‌ها به منظور اعزام به مسابقات 2018 قهرمانی جهان در بارسلونا اسپانیا بود که از نظر کمی و کیفی در سطح بسیار بالایی به انجام رسید و شاهد عملکرد درخشان وزنه‌برداران پیشکسوت قم بودیم.

وی در پایان از تلاش برای رشد و توسعه این رشته ورزشی در قم و فعال کردن وزنه‌برداری بانوان خبر داد و افزود: به همین منظور نشستی به منظور تشریح فعالیت‌ها و ساماندهی امور زنان هیئت با حضور ورزشکاران وزنه‌بردار قم در دفتر هیات وزنه‌برداری استان قم برگزار شد.

نمایش موجودیت‌ها