date_range سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۲۱:۴۸ ق.ظ

اهدای مدال طلای آسیایی بانوان کبدی‌کار سیستان و بلوچستان به رهبر انقلاب

اهدای مدال طلای آسیایی بانوان کبدی‌کار سیستان و بلوچستان به رهبر انقلاب
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|هاکی

«فریده ظریف دوست» و «محبوبه سنچولی» قهرمانان مسابقات کبدی آسیا از سیستان و بلوچستان مدال طلای خود را به مقام معظم رهبری تقدیم کردند.

به گزارش خبرگزاری برنا ،  مدیرکل ورزش و جوانان سیستان بلوچستان به بانوان کبدی کار استان بخاطر اهدای مدال های طلای آسیایی جاکارتا به مقام معظم رهبری تبریک گفت.

در پیام ادهم کرد زابلی آمده است:

 سرکار خانم «فریده ظریف دوست» و «محبوبه سنچولی» قهرمانان مسابقات کبدی آسیا، کار بسیار ارزشمند و زیبای شما در اهدای مدال های طلای مسابقات آسیایی جاکارتا_  به مقام معظم رهبری ، که برای اولین بار در تاریخ ورزش استان سیستان و بلوچستان رقم خورده بود، مایه مباهات و افتخار مردم و بخصوص جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان شده است.

شما با این کار، قهرمانی دیگر برای مردم ولایتمدار سیستان و بلوچستان رقم زدید و نشان دادید که مردم سرزمین نخل و آفتاب همواره آماده خدمت به نظام و رهبری هستند.

اینجانب از طرف مردم و جامعه بزرگ ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان این کار بزرگ و ارزشمند شما و همچنین رساندن صدای محرومیت و مظلومیت پهناورترین استان کشور به محضر مقام معظم رهبری را تبریک عرض می نمایم و ان شاالله این دیدار با ارزش برای مردم استان ما مایه خیر و برکت خواهد بود.

ادهم کرد زابلی

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان

 

نمایش موجودیت‌ها