date_range چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۳۵:۵۸ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

گزارش خبرنگار اعزامی برنا از جاکارتا؛ سبقت‌الهی: نیاز به تمرین بیشتری داریم/ مسابقات به لحاظ کیفی بالا و در سطح جهانی برگزار شد

گزارش خبرنگار اعزامی برنا از جاکارتا؛ سبقت‌الهی: نیاز به تمرین بیشتری داریم/ مسابقات به لحاظ کیفی بالا و در سطح جهانی برگزار شد
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|تیراندازی

عضو تیم ملی تیراندازی، گفت: با توجه به هزینه بالا و کمبود فشنگ، باعث شده که مسابقات تپانچه 25 متر در بخش بانوان در ایران برگزار نشود.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری برنا از اندونزی؛ گلنوش سبقت الهی در مسابقات تپانچه 25 متر عنوان بیست و دوم این رشته را در بازی های آسیایی اندونزی بدست آورد. وی پس از پایان این رقابت ها سطح مسابقات را در سطح مسابقات جهانی توصیف کرد و گفت: «نسبت به مسابقات مونیخ و کره جنوبی رکوردهای بهتری را ثبت کردم اما می توانستم عملکرد بهتری داشته باشم.»

عضو تیم ملی تیراندازی ایران افزود: این مسابقات در این سطح نشان داد که نیاز به تمرین بیشتری داریم و باید بیش از این تلاش کنیم.

وی به مشکلات این رشته اشاره کرد و گفت: با توجه به هزینه بالا و کمبود فشنگ، باعث شده که مسابقات تپانچه 25 متر در بخش بانوان در ایران برگزار نشود. در واقع شرکت‌کننده و علاقه مند در این رشته به تعداد قابل توجه ای نیست که مسابقه ای برگزار شود. 

وی در پایان گفت: رکوردهایی که در این مسابقات ثبت شد نشان داد که مسابقات به لحاظ کیفی بالا و در سطح جهانی برگزار شد.
نمایش موجودیت‌ها