date_range دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۴۱:۳۱ ق.ظ

داوود سیدعباسی در گفتگو با خبرگزاری برنا: تجربه ژاوی و گابی زنگ خطری برای پرسپولیس است/ نیمکت ذخیره سرخپوشان جوانان باانگیزه‌ای هستند

داوود سیدعباسی در گفتگو با خبرگزاری برنا: تجربه ژاوی و گابی زنگ خطری برای پرسپولیس است/ نیمکت ذخیره سرخپوشان جوانان باانگیزه‌ای هستند
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: تجربه ژاوی و گابی می‌تواند زنگ خطری برای پرسپولیس باشد، سرخپوشان با مهار هوشیارانه می‌توانند مانع هرگونه هنرنمایی از این دو بازیکن شوند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، داوود سیدعباسی، بازیکن اسبق پرسپولیس درباره دیدار سرخپوشان و السد در گفتگو با خبرنگار برنا، گفت: بازی حساسی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی با السد دارد. سرخپوشان با شایستگی کامل در ورزشگاه خانگی السد این تیم را شکست دادند و روز سختی در خانه با این تیم خطرناک خواهد داشت.

وی ادامه‌ داد: پرسپولیس بازی سختی با السد خواهد داشت. این تیم قطری که برای حضور در فینال هزینه بسیاری انجام داده است از سخت تمرین رقیبان سرخپوشان است. شاگردان برانکو به خوبی می‌دانند این تیم در تهران نسبت به بازی رفت در قطر متفاوت است. تجربه ژاوی و گابی می‌تواند زنگ خطری برای پرسپولیس باشد، سرخپوشان با مهار هوشیارانه می‌توانند مانع هرگونه هنرنمایی از این دو بازیکن شوند.

سید عباسی با تاکید بر اینکه پرسپولیس از ذخیره خوبی برخوردار است، افزود: برخلاف حرف‌هایی درباره نیمکت خالی پرسپولیس، من معتقدم سرخپوشان از بازیکنان جوان بسیار خوبی برخوردار هستند که با کمک آنها می توانند راهی فینال شوند.

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان، گفت: امیدوارم بازی منطقی سرخپوشان همانند بازی رفت تکرار و پرسپولیس با اقتدار راهی فینال شود. مطمئنم هواداران با پر کردن ورزشگاه شرایط را برای السد سخت خواهند کرد و قرمز ها با حمایت پر شور هواداران خود راهی فینال خواهند شد.

نمایش موجودیت‌ها