5 نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

5 نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند
منبع خبر: خبرگزاری برنا

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه‌روزی پلیس 5 نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر و 7 فقره انواع سرقت مسلحانه کشف شد.

به گزارش خبرگزاری برنا، سردار محمد قنبری اظهار کرد: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده های سرقت‌های مسلحانه 5 نفر از عاملان این سرقت ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

وی افزود: در این راستا ماموران انتظامی شهرستان های زاهدان، سراوان، چابهار و خاش با هماهنگی های قضائی طی 6 روز گذشته این سارقان مسلح را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها یک قبضه سلاح کلاش، 2 قبضه کلت کمری و یک قبضه اسلحه شکاری دولول به همراه مهمات مربوطه کشف کردند.

سردار قنبری بیان کرد: در این رابطه 3 دستگاه خودرو، 6 دستگاه تلفن همراه و تعدادی مدارک هویتی سرقتی کشف و به مالباختگان تحویل و 2 مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی خاطر نشان کرد: پلیس با سارقان به عنف و مخلان نظم و آرامش که باعث برهم زدن امنیت جامعه می شوند با جدیت و اقتدار برخورد می کند و کسانی که حقوق شهروندی را ضایع می کنند باید در پیشگاه عدالت پاسخگوی اعمال مجرمانه خود باشند.

 

نمایش موجودیت‌ها