date_range دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۰۰:۰۰ ق.ظ
تعداد 8 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

علاوه بر منشا و نعمتی؛ پرسپولیس برای هتریک قهرمانی بروی این ستاره حساب ویژه‌ای باز کرده است +عکس

علاوه بر منشا و نعمتی؛ پرسپولیس برای هتریک قهرمانی بروی این ستاره حساب ویژه‌ای باز کرده است +عکس
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

پرسپولیس اگرچه از پنجره نقل و انتقالاتی محروم بود اما از سالهای پیش بازیکنانی را دارد که با اتکا به آنها امیدوارانه لیگ هجدهم را استارت می‌زند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پرسپولیسی ها کمتر ازچند روز تا آغاز لیگ هجدهم فاصله دارند. آن ها همچون لیگ پانزدهم فصل را با پدیده آغاز می کنند و امیدوارند با پیروزی مقابل این تیم اصطلاحا روی غلتک بیفتند. آن ها در لیگ پانزدهم با گل علی علیپور از حریف مشهدی پیش افتادند اما نتوانستند از این گل دفاع کنند.

علیپور در لیگ پانزدهم اگرچه گل افتتاحیه را زد اما در سایه مهدی طارمی بود و لیگ شانزدهم هم به همان ترتیب سپری شد. ولی محرومیت طارمی در ابتدای لیگ هفدهم علیپور را به نوک پیکان خط حمله تیم منتقل کرد و او برخلاف باور برخی، درخششی فوق العاده داشت.

علاوه بر منشا و نعمتی؛ پرسپولیس برای هتریک قهرمانی بروی این ستاره حساب ویژه‌ای باز کرده است +عکس

 

علی علیپور مهاجم شماره ۷۰ قرمزها تا پایان لیگ ۱۹ گل زد و در بازی های آسیایی نیز موثر و گلزن ظاهر شد تا چالش نبودِ طارمی نه تنها به بحران تبدیل نشود بلکه فرصتی برای کشف یک مهاجم چارچوب شناس و فرصت طلب نیز باشد.

حالا پرسپولیسی ها در دوران محرومیت از خرید بازیکن، جدایی طارمی و ناآمادگی منشا بار دیگر به علیپور دل خوش کرده اند و امیدوارند این ستاره جوان همچون فصل گذشته بار گلزنی تیم را بر دوش بکشد تا عنوان برترین خط حمله لیگ برای چهارمین فصل پیاپی به نام پرسپولیس باشد.

وی فصل گذشته در قامت یک پدیده بسیار خوب ظاهر شد اما نباید فراموش کرد که این بار مقام آقای گلی را یدک می کشد و فشار بیشتری را تحمل می کند. البته این مهاجم شمالی آنقدر بی حاشیه است که بتواند از این فشارها نیز خارج شود.

نکته مهم دیگر حضور نعمتی و یا منشا کنار علیپور است،به نظر می رسد با توجه به بازیهای تدرکاتی شانس فیکس بازی کردن نعمتی کنار علیپور بیشتر باشد.

نمایش موجودیت‌ها