date_range پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۰۸:۰۰ ق.ظ

جزئیات جدید از حادثه تروریستی در چابهار/ 3 شهید و 15 مجروح تاکنون

جزئیات جدید از حادثه تروریستی در چابهار/ 3 شهید و 15 مجروح تاکنون
منبع خبر: مشرق
دسته خبری: سیاست|آیین

در پی انفجار بمب در یکی از خیابان‌های چابهار، تاکنون 3 نفر شهید و 15 نفر مجروح شده‌اند.

به گزارش مشرق، در پی انفجار بمب در ‌ خیابان‌ شهید ریگی چابهار ، تاکنون 2 نفر شهید و 15 نفر مجروح شده‌اند.‌

ببینید:

اولین تصاویر از انفجار خودرو بمب گذاری شده در چابهار

فرماندار چابهار با تایید این خبر با بیان اینکه ‌تروریست‌ها، خودروی حامل موادمنفجره را جلوی درب فرماندهی انتظامی چابهار منفجر کردند، اظهار داشت:‌ شیشه بسیاری از ساختمان‌های اطراف شکسته است.‌

غلامرضا مجیدی نژاد یزدی با بیان اینکه متاسفانه شدت این انفجار بسیار زیاد بود، تصریح کرد: تا کنون ‌2 نفر شهید شده‌اند ‌و تعدادی از ‌هموطنان مجروح شده‌اند.

فرماندار چابهار با بیان اینکه ‌مجروحان این حادثه تروریستی از مردم، کاسبان، عابران و شهروندان عزیز است، تاکید کرد: دشمن بار دیگر خوی استکباری خود را نشان داد و به مقابله با مردم برخواسته است.

وی با بیان اینکه مردم چابهار ‌پای نظام و انقلاب، ارزش‌ها ایستاده‌اند، خاطرنشان کرد: ‌وحدت و اتحاد این مردم مثال‌زدنی است.

وی با بیان اینکه شرایط شهر در حال حاضر عادی است، گفت: ‌نیروهای امنیتی در صحنه مستقر هستند و در حال بررسی اوضاع می‌باشند.

** حضور سردار پاکپور در محل حادثه تروریستی چابهار

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در محل عملیات تروریستی چابهار حضور داشت، با اشاره به عملیات تررویستی امروز گفت: صبح امروز یک خودروی انتحاری که با بمب و مواد منفجر تجهیز شده بود به مقر فرماندهی نیروی انتظامی در چابهار حمله کرده است.

جزئیات جدید از حادثه تروریستی در چابهار/ 3 شهید و 15 مجروح تاکنون

وی افزود: در جریان این حمله، متاسفانه تعدادی از هموطنان‌مان شهید و زخمی شده‌اند. این عملیات تروریستی یک عملیات کور بوده و هیچ حاصلی برای تروریست‌ها نداشته است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه بنده و فرمانده قرارگاه قدس سپاه در محل عملیات تروریستی هستیم، تاکید کرد: متاسفانه در این عملیات چند نفر از نگهبانان مقابل در ورودی ستاد فرماندهی شهید و زخمی شده‌اند.

تصویرها
جزئیات جدید از حادثه تروریستی در چابهار/ 3 شهید و 15 مجروح تاکنون
نمایش موجودیت‌ها