date_range چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۱۲:۳۷:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

تذکرات متعدد نمایندگان به روحانی در رابطه با نوسانات ارز

تذکرات متعدد نمایندگان به روحانی در رابطه با نوسانات ارز
منبع خبر: مشرق
دسته خبری: سیاست|مجلس

نمایندگان مجلس در تذکرات مختلفی خطاب به رئیس‌جمهور و وزیر اقتصاد خواستار ساماندهی و جلوگیری از نوسانات بازار ارز شدند.

به گزارش مشرق، در جلسه علنی امروز مجلس نمایندگان تذکراتی را به مسئولین دولتی دادند که مهم ترین آن به روحانی و درباره بازار آشفته ارز بود.

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین  اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (25بهمن 96) از سوی هیات رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر به وزیر آموزش و پرورش ضرورت پرداخت حقوق معوقه معلمان حق‌التدریس را متذکر شد.

بیشتر بخوانید:

جلسه محرمانه ارزی جهانگیری با مدیران بانک‌ها

علی‌محمد شاعری نماینده مردم بهشهر به وزیر اقتصاد درمورد افزایش قیمت دلار و یورو تذکر داد.

محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در تذکری به وزیر اقتصاد عنوان کرد که بازار ارز آشفته است و هر روز یک نرخی در بازار وجود دارد چرا کنترل نمی‌کنید.

محمدرضا پورابراهیمی و سید فرید موسوی نمایندگان کرمان و تهران در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کردند که علت عدم ورود جنابعالی به موضوع بازار نابسامان ارز کشور چیست؟

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در تذکری به وزیر کشور خواستار تسریع در تکمیل نیروهای مرزبانی پاسگاه‌های مرزی شد.

محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز در تذکری به رئیس جمهور و وزیر اقتصاد عنوان کرد: در شرایط جاری که شاهد رکود در  اقتصاد هستیم افزایش سریع قیمت ارز تولید و مصرف را در شرایط نامساعدتری قرار داده است.

حشمت‌الله فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار بازگشایی مرزهای کرمانشاه با کشور عراق شد.

نمایش موجودیت‌ها