date_range دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۳۷:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

حضرتی: مشاجرئت کنگره اعتماد ملی هیچ ارتباطی با گروه‌های فشار ندارد

حضرتی: مشاجرئت کنگره اعتماد ملی هیچ ارتباطی با گروه‌های فشار ندارد
منبع خبر: مشرق

رئیس شورای اجرایی حزب اعتماد ملی به درگیری‌های ایجاد شده در کنگره این حزب واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق ، الیاس حضرتی نماینده مردم تهران و عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی با اشاره به درگیری رخ داده در روز رای‌گیری برای انتخاب اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، اظهار داشت: اتفاقی که در کنگره حزب اعتماد ملی افتاد کاملاً داخلی و راجع به نحوه رای‌گیری بود.

بیشتر بخوانید:

واکنش وزیر کشور به درگیری داخلی در حزب اعتماد ملی

زد و خورد در کنگره حزب اعتماد ملی بر سر عضویت در شورای مرکزی

ماجرای درگیری در آخرین کنگره حزب اعتماد ملی چه بود؟ +عکس و فیلم

وی با بیان اینکه بر سر نحوه رای‌گیری میان اعضا مشاجره لفظی صورت گرفت، ادامه داد: در جایی که ۲۰۰۰ نفر جمعیت حضور دارد این موضوع امری طبیعی است، کما این که در مجلس  هم شاهد بحث و مشاجره به این شکل بوده‌ایم.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در پاسخ به سوالی درباره اینکه گفته می‌شود شما به دنبال حذف آقای منتجب‌نیا در حزب اعتماد ملی هستید، افزود: خیر اینگونه نیست و بنده به‌دنبال حذف منتجب‌نیا از حزب اعتماد ملی نیستم و این حرف شایعه است.

رئیس شورای اجرایی حزب اعتماد ملی در پاسخ به سئوالی درباره اینکه برخی از اصلاح‌طلبان معتقدند شما به دنبال حذف منتجب‌نیا و نزدیک کردن حزب اعتماد ملی به برخی احزاب اصلاح‌طلب مانند اتحاد ملت، کارگزاران و شورای سیاست‌گذاری هستید، تصریح کرد: خیر از اینگونه‌ بحث‌ها وجود ندارد و  این موضوع شایعه است.

حضرتی در پاسخ به سوالی درباره اینکه گفته می‌شود حزب اعتماد ملی به دو بخش جریان آقای حضرتی و منتجب‌نیا تقسیم شده است، افزود: بنده و آقای منتجب‌نیا همگی یک خط را دنبال می‌کنیم و اختلافی با یکدیگر نداریم.

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه برخی از اعضای حزب اعتماد ملی مدعی بودند که ایجاد درگیری‌ها از سوی گروه‌های فشار انجام شده، گفت: مشاجرات انجام شده هیچ ارتباطی با گروه‌های فشار ندارد.

نمایش موجودیت‌ها