date_range سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ access_time ۱۱:۵۱:۰۰ ب.ظ

پدر مرحوم سحر خدایاری: اصلا قرار نبوده سحر زندانی شود/ افرادی که از خون دخترم سواستفاده می‌کنند را حلال نمی‌کنم/ هیچ سلبریتی یا فوتبالیست یا مسئولی به ملاقات سحر نیامد

پدر مرحوم سحر خدایاری: اصلا قرار نبوده سحر زندانی شود/ افرادی که از خون دخترم سواستفاده می‌کنند را حلال نمی‌کنم/ هیچ سلبریتی یا فوتبالیست یا مسئولی به ملاقات سحر نیامد
منبع خبر: مشرق
دسته خبری: جامعه|مجلس

پدر سحر خدایاری گفت: سحر یک مشکل عصبی داشت تحت تاثیر برخی دوستانش اقدام به خودکشی کرد و ما افرادی که دارند از این ماجرا سواستفاده می‌کنند و آرامش جامعه را به هم می‌ریزند را حلال نمی‌کنیم.

به گزارش مشرق، حیدر علی خدایاری پدر مرحوم سحر خدایاری ملقب به دختر آبی در تشریح جزئیاتی که برای دخترش رخ داده بود، اظهار کرد: دختر من از نظر عصبی مشکل داشت و در آن روز هم اعصابش به هم می‌ریزد و فحاشی می‌کند و با مامور نیروی انتظامی درگیر می شود.

بیشتر بخوانید

تکرار دروغ ضد انقلاب توسط نماینده مجلس

واقعیت ماجرای خودسوزی یک دختر چه بود؟

خدایاری تصریح کرد: در این چند روزی که سحر در بیمارستان بستری بود هیچ سلبریتی یا فوتبالیست یا مسئولی به ملاقات سحر نیامدند و من کسی را ندیدم.

وی ادامه داد: هرکسی که می گوید سحر قربانی شده بی‌دلیل می کند این حرف را می زند، سحر قربانی چه شده؟ یک مشکل عصبی داشته که در روزی که به دادگاه می رود باز هم اعصابش به هم می ریزد و بعد اقدام به خودکشی می کند.

خدایاری خاطرنشان کرد: هیچ حکمی مبنی بر زندانی شدن سحر صادر نشده و ما به عنوان خانواده سحر اعلام می کنیم که اصلا قرار نبوده سحر زندانی شود.

وی افزود: من فدایی نظام هستم و در جنگ تحمیلی هم جانباز هستم، امام را با جان و دل دوست دارم و از این به بعد هم اگر خدایی نکرده برای کشور اتفاقی رخ دهد از پیشتازانی هستم که از نظام دفاع کنم، ترسی ندارم اگر یک درصد با نظام مشکلی داشتم الان اعلام می کردم ولی می گویم که نه من و نه دخترم و نه هیچ یک از افراد خانواده ام با نظام مشکلی نه داشته ایم و نه داریم.

خدایاری گفت: پیکر دختر من را بعد از فوت تحویل دادند و مشکلی برای دریافت پیکرش نداشتیم و گفتند هرجایی دلتان می خواهد سحر را دفن کنید و اصلا برای خاکسپاری و مراسم هم مشکلی نداشتیم.

وی در پایان گفت: از افرادی که از خون دختر من سواستفاده میکنند راضی نیستم و حلالشان نمی کنم، این افراد اشتباه می‌کنند که به بهانه اتفاقی که برای سحر رخ داده دارند علیه کشور صحبت می کنند.

نمایش موجودیت‌ها
نظرهای خبر

 • user avatar
  خداپرست

  خدا را شکر که لااقل صداقت داشتی و به این موضوع اعتراف کردی

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۴۸:۰۰ ق.ظ
 • user avatar

  چرا چرت و پرت میگی بی بی سی از خودمونه

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۳۲:۰۰ ق.ظ
 • user avatar

  شاید آن وقتی که بایدبیشتر کمک دخترت میکردی نکردی. خدا رحمتش کنه . خودت بچه نداری ؟؟، این حرفو هرررررگز به یه پدر یامادرنزن دیگه اینکه بچه اش از دست رفته که خدا بداد ماهایی برسه که یه حرف نسجیده بزنیم وداغشون را داغتر کنیم

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۰۵:۰۰ ق.ظ
 • user avatar

  قابل توجه ساده لوحانی که در دام بی بی سی ملعون افتادند چرا چرت و پرت میگی بی بی سی از خودمونه

  سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹:۰۰ ب.ظ
 • user avatar

  جالبه طرف به خاطر امیال دنیوی خودکشی کرده حالا مشرق باید پاسخگو باشه؟؟؟ کاری که این دختر کرده حماقت محضه و کاملا مشخصه طرف مشکل روحی داشته وگرنه هیچ ادم عاقلی به چنین دلایلی خودکشی نمیکنه یه عده فقط بلدن تقدس سازی کنند اینطوری نصف بیشتر جمعیت دنیا به خاطر مشکلاتشون باید خودکشی کنند

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۸:۰۰ ق.ظ
 • user avatar

  خیلی مهمه هم مرگ این بانو هم مرگ هزاران ایرانی در قتلهای ناموسی پیامد اختلاط زن و مرد و همچنین طلاقها و فرزندان طلاق و افسردگیها و خانواده های پاشیده با بی بندو باری های ناشی از اختلاط زن و مرد ای بندگان خدا چرا جلوی احکام خداوند میایستید؟

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۴:۰۰ ق.ظ
 • user avatar

  همچنین خاک بر سر شما فتنه گرها ، حیا کنید از کشته مردم سوء استفاده نکنید

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱:۰۰ ق.ظ
 • user avatar

  اگر عصبی وروانی بود چرا همراهش نمیرفتید و تنهایش می گذاشتید ؟

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۳۵:۰۰ ق.ظ
 • user avatar

  اونا دلشون برای حقوق زنان و مرگ این مرحومه نمی سوزه سنگ خودشونو به سینه می زنند گر چه اگر جو فرهنگی ورزشگاه ها سالم و مناسب بود و ایرادی نداشت می شد با تمهیداتی همه به صورت خانوادگی تماشاگر باشند و اجحافی نشه اما باز هم بر می گردد به فرهنگ سازی و سالم سازی این فضاها و نوع نگاه مردم!

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۵۴:۰۰ ق.ظ
 • user avatar

  همه این مصیبتها از تاخیر در ازدواج دختران است. دحتری که دهسالگی به بلوغ رسیده و تا سی سالگی هنوز ازدواج نگرده باشد خواه ناخواه دچار مشکل روحی می شود. یکسال قبل همین مشرق خبر خودکشی سه دختر مجرد 40،45 و 45 ساله را که خواهر بودند منتشر کرد که کسی به آن توجه نگکرد و خواستار شورش نشد اما وقتی خبر ازدواج دختر 10 ساله منتشر شد همه عزا و ماتم گرفتند. این همه اصرار شرع برای زودشوهر دادن دختران به همین دلیل است.

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۲۱:۰۰ ق.ظ