date_range پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۰۱:۰۰ ب.ظ

واکنش معاون سابق قالیباف به خبرسازی دروغ اصلاح‌طلبان

واکنش معاون سابق قالیباف به خبرسازی دروغ اصلاح‌طلبان
منبع خبر: مشرق

معاون سابق برنامه‌ریزی و امور شوراهای شهرداری تهران نسبت به دروغ اصلاح‌طلبان درخصوص بازداشت یکی از معاونان قالیباف واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق ، ناصر امانی معاون سابق برنامه‌ریزی و امور شوراهای شهرداری تهران در واکنش به سیر جدید اتهام‌زنی اصلاح‌طلبان و اعضای شورای پنجم علیه مدیریت سابق شهری، اظهار کرد: اصلاحاتی‌ها که از نظر کارآمدی نمی‌توانند از زیر سایه مدیریت جهادی قالیباف بیرون بیایند، تخریب را در دستور کار خود قرار داده‌اند و هنگامی که می‌بینند نه علیه شخص قالیباف چیزی پیدا می‌کنند نه می‌توانند وصله مردم‌پسندی به او بچسبانند لذا هر روز یک دروغی درباره زیرمجموعه منتشر می‌کنند. 

بیشتر بخوانید:

حتی یک ریال هم هزینه‌های فاقد سند در شهرداری سابق وجود نداشته است

وی افزود: یک بار دروغ نجومی ۵۲ هزار میلیاردی را تیتر روزنامه‌هایشان می‌کنند و حالا هم دروغی جدید درباره معاونش را تولید کرده‌اند. اصلاح‌طلبان به جای عملیات‌روانی‌های نخ‌نما شده بهتر است حالا که پس از ۹ ماه تازه شهر، شهردار پیدا کرده است جنگ تقسیم منافع را کنار بگذارند و اجازه دهند شهردار جدید تیم اجرایی‌اش را خودش زودتر بچیند و فرصت خدمت کردن به مردم را پیدا کند.

معاون سابق برنامه ریزی و امور شوراهای شهرداری تهران در پایان با خطاب قراردادن اصلاح طلبان و اعضای شورای شهر تهران در دوره پنجم بیان کرد با سیاسی کاری و تخریب رقیب نمی‌توان کارنامه خوبی تولید کرد.

نمایش موجودیت‌ها