date_range جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۵۳:۰۰ ق.ظ

مصاحبه جنجالی لوپتگی با آس اسپانیا: من خیانت نکردم/به‌زودی با نتایجم جواب توهین‌ها را می‌دهم

مصاحبه جنجالی لوپتگی با آس اسپانیا: من خیانت نکردم/به‌زودی با نتایجم جواب توهین‌ها را می‌دهم
منبع خبر: مشرق
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی تازه تیم فوتبال باشگاه رئال مادرید اسپانیا در مصاحبه‌ای جنجالی با آس اسپانیا خاطرنشان کرد که هرگز خود را در ناکامی تیم ملی اسپانیا مقصر نمی‌داند.

سرویس ورزش مشرق -   خولن لوپتگی که در آستانه برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به حکم قاطعانه رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا از سمت خود برکنار و اخراج شد، پس از پایان جام جهانی در مصاحبه با آس اسپانیا تصریح کرد: من انسان ناآگاه و بی اطلاعی نسبت به حقوق شهروندی، حقوق سرمربی یک تیم ملی و تکالیف این شخص نیستم.

لوپتگی افزود: از همه مردم مادرید به خاطر لطفی که در این مدت داشته اند سپاسگزارم و شک ندارم که به کمک همین مردم پاسخ مثبت و خوبی با نتایج درخشان رئال مادرید خواهم داد، من عضوی از همین خانواده هستم و مدیون رئال مادرید و بوده ام، زندگی فوتبالی خود را با رئال مادرید کلید زده ام و در نوجوانان و جوانان این باشگاه بزرگ رشد کرده ام.

لوپتگی درباره رفتار رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا نیز گفت: وقتی مربی رئال مادرید هستم و قبول کرده ام که در لالیگا مربیگری کنم یعنی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا را به رسمیت شناخته و او را قبول دارم و اگر با وی مشکلی داشتم اصولا در لالیگا فعالیت نمی کردم، بنابراین پاسخ من دوستانه و شخصی است نه حرفه ای و کاری، باید بگویم که روبیالس کمی هیجان زده تصمیم گرفت و شاید بد نبود که کمی صبر کند و به موقع تصمیم بگیرد، من با صدای بلند می گویم که گناهی مرتکب نشده ام، این حق را داشتم که برای آینده خود تصمیم بگیرم و به کسی یا به سازمانی خیانت نکردم، من سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا بودم و به چیزی جز قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۸ اسپانیا فکر نمی کردم و واقعا تا حدود زیادی مطمئن بودم که اسپانیا قهرمان می شود، من برای وقت گذرانی به روسیه نرفته بودم اما این حق را داشتم که به روزهای بعد از جام جهانی، همان روزهایی که دیگر کسی حتی جواب تلفنت را نمی دهد، فکر کنم.

مصاحبه جنجالی لوپتگی با آس اسپانیا: من خیانت نکردم/به‌زودی با نتایجم جواب توهین‌ها را می‌دهم

لوپتگی ادامه داد: مردم هم روی موج ایجاد شده توسط روزنامه های همراه با فدراسیون، سوار شدند، به من توهین شد و موج سنگینی از توهین ها و تهمت ها بر دوش من و خانواده من سنگینی می کرد، این کمال بی انصافی بود و به خصوص مردم کاتالونیا با توجه به فضای مسموم روزنامه های کاتالونیایی تا حد عجیبی به من توهین کردند و این بی انصافی محض بود. با رئال مادرید اوج می گیرم و کاملا حرفه ای جواب همه این توهین ها را خواهم داد. من همچنان تاکید می کنم که بیرون از دایره حقوق خود، کاری نکرده ام.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال اسپانیا در پایان درباره فلورنتینو پرس نیز گفت: او یک شهروند اسپانیا است و مثل همه مردم اسپانیا با تماشای ناکامی تیم ملی فوتبال کشورش اندوهگین شد، این اشتباه است که درباره پرس، کسی که بارها به فدراسیون فوتبال اسپانیا وام بلاعوض داده، اینگونه تهمت خیانت و وطن فروشی بزنیم. خیانت به تیم ملی یک فاجعه است که نه من و پرس مرتکب شده ایم و نه رئیس فدراسیون فوتبال، تنها کمی عجول بودیم و تحت تاثیر رسانه ها.

تصویرها
مصاحبه جنجالی لوپتگی با آس اسپانیا: من خیانت نکردم/به‌زودی با نتایجم جواب توهین‌ها را می‌دهم
نمایش موجودیت‌ها