date_range سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۰۱:۰۰ ب.ظ

سیلاب و صاعقه جان 3 نفر را گرفت

سیلاب و صاعقه جان 3 نفر را گرفت
منبع خبر: مشرق
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از جان‌باختن سه نفر از هموطنان در استان چهارمحال بختیاری به دلیل پدیده سیلاب و صاعقه خبر داد و گفت: طی 24 ساعت گذشته به یک‌هزار و 245 نفر از هموطنان امدادرسانی شده است.

به گزارش مشرق ، بهنام سعیدی درباره حوادث رخ داده بر اثر طوفان و سیلاب طی 24 ساعت گذشته اظهار کرد:‌ طی روزهای پنجم و ششم اردیبهشت ماه بر اثر ورود سامانه بارشی به کشور، بخش‌هایی از 6 استان کشور تحت تاثیر قرار گرفتند.

وی با اشاره به پدیده سیلاب ، آبگرفتگی معابر ، طوفان و رعد و برق در 6 استان کشور تصریح کرد: بخش‌های عمده‌ای از استان‌های چهارمحال بختیاری، خوزستان، فارس، لرستان و کهگیلویه و بویراحمد طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه با حوادثی روبه‌رو شدند.

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور توضیح داد: طی 24 ساعت گذشته تا عصر امروز به حدود یک هزار و 245 نفر از ساکنان استان‌های ذکر شده امداد رسانی صورت گرفته است.

بیشتر بخوانید:

سیل و آبگرفتگی در ۶ استان کشور

فیلم/ سیل دیروز در جاده مسجد سلیمان به اهواز

فیلم/ جاری شدن سیل در جاده تهران ـ اصفهان

به گفته سعیدی، حدود 40 نفر از هموطنان طی ساعات گذشته اسکان اضطراری یافتند و نزدیک به 14 نفر نیز از حادثه نجات پیدا کردند.

وی افزود: متاسفانه سه نفر از هموطنان ساکن در چهارمحال بختیاری نیز بر اثر سیلاب و صاعقه جان خود را از دست دادند.

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور اظهار کرد: تخلیه آب از مناطق مسکونی حادثه دیده انجام گرفته و اقلام مورد نیاز نیز به حادثه‌دیدگان تحویل داده شده است.

نمایش موجودیت‌ها