date_range چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۴۳:۰۰ ق.ظ

استقبال از ابوترابی فقط در حدحرف و رسانه خواهد ماند

استقبال از ابوترابی فقط در حدحرف و رسانه خواهد ماند
منبع خبر: مشرق
دسته خبری: سیاست|آیین

انتصاب حجه‌الاسلام ابوترابی به امامت موقت جمعه تهران با استقبال بسیار گسترده اصلاح‌طلبان و دولتی‌ها مواجه شد.

به گزارش مشرق، عبدالله گنجی مدیرمسئول روزنامه جوان در کانال تلگرام خود نوشت:

انتصاب حجه الاسلام ابوترابی به امامت موقت جمعه تهران با استقبال بسیار گسترده اصلاح طلبان و دولتی ها مواجه شد. شکوری وی را ستود، آشنا از این هفته به نماز جمعه می رود، تیتر  و عکس یک روزنامه ها شد و "امام جمعه اعتدال" نام گرفت.

از این استقبال باید استقبال کرد .این جماعت با ادعای اینکه تریبون نماز جمعه یکطرفه  و جناحی است خود را محروم از حضور معرفی می کردند. این انتصاب و استقبال راست آزمایی  و محک خوبی است. اگر نماز جمعه مربوط به یک جناح بوده با آمدن ابوترابی باید حجم حاضرین در نماز جمعه حداقل دوبرابر شودیا لااقل تفاوت دوبرابری در مقایسه نماز جمعه ابوترابی و خاتمی دیده شود و ادعای این جماعت ثابت شود که ما اهل نماز جمعه بودیم اما وضعیت را قبول نداشتیم.

بیشتر بخوانید:

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد به امامت جمعه موقت تهران منصوب شد +زندگینامه

واقعیت این است که هیچ اتفاقی نخواهد افتاد همانگونه که حسرت مسجد را دارند حسرت نماز جمعه نیز پابرجا خواهد بود.

ابوترابی برایشان حکم ناطق نوری را دارد که آدم خوبی است و هر روز عکس یک  روزنامه شان می شود اما برای جناح خودش خوب است  نه برای ما. ما فقط تعریفش را می کنیم و توصیه می کنیم رقیب از ایشان استفاده کند اما در هیچ یک از جلسات ما دعوت نخواهد شد.

اگر ابوترابی نماز جمعه اختصاصی برای این جماعت برگزار کند پشت سرش مانند نماز جمعه مسلم در کوفه خواهد بود. تردید نکنید.این انتصاب هوشمندانه بود

نمایش موجودیت‌ها