date_range سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۵۷:۰۰ ب.ظ

وزیر کشور در بازدید از پایانه مرزی مهران: زائران قبل از مراجعه به مرز تبالات ارزی لازم را انجام دهند/ امکانات و خدمات لازم برای زوار فراهم است

وزیر کشور در بازدید از پایانه مرزی مهران: زائران قبل از مراجعه به مرز تبالات ارزی لازم را انجام دهند/ امکانات و خدمات لازم برای زوار فراهم است
دسته خبری: سیاست|دولت

عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور امروز سع شنبه 24 مهرماه در جریان بازدید از پایانه مرزی مهران در جنع خبرنگاران اظهار داشت: امروز توفیق شد بازدیدی از پایانه مهران داشته باشیم؛ الحمدلله تردد زوار روزبه‌روز افزایش می‌یابد تا در مراسم بزرگ پیاده‌روی اربعین حسینی حضور یابند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، وى در ادامه افزود: تمام امکاناتى که برای زوار لازم است از امکانات و خدمات زیرساختی، خدماتی تا حمل و نقل و ترافیک پیش بینى شده و خدمات بسیار خوبی ارائه شده است.

وزیر کشور با اشاره حضور تعداد کامیون هاى حامل بار در مرز مهران گفت: در جریان این بازدید موضوع معطلی کامیون‌ها را شاهد بودیم که آقای استاندار تاکید کردند که روز گذشته هماهنگی با مقامات عراقی ترتیب انجام داده اند تا بار این کامیون ها به سرعت تخلیه و از مرز خارج شوند.

رحمانى فضلى تصریح کرد: تمامى مسئولین در اینجا با هم در تلاش هستند که خدمات لازم را ارائه دهند؛ از یک هفته آینده موکب های مستقر خواهند شد و کمک های مردمی شامل حال زوار، برقرار می‌شود.

وى تاکید کرد: امروز جلسه‌ ستاد اربعین را در مهران خواهیم داشت تا درباره مشکلات و مسائلى که مطرح می کنند تصمیم گیری شود.

وزیر کشور درباره تبدیل ارز و نقل و انتقال پول در این پایانه هاى مرزى گفت: قرار شده نمایندگى چندین بانک و تعدادى از صرافی ها براى تبادلات ارزى فعال شوند اما توصیه ما به عزیزان زوار  این است که هر نوع تبدیل ارزى را قبل از حضور در مرز انجام دهند تا در اینجا معطل نشوند.

نمایش موجودیت‌ها