date_range دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۳۱:۲۹ ب.ظ

فصل آینده پیکان مدعی خواهد بود و دوست دارم عضوی از آن باشم ماهان رحمانی: پیشنهاد دارم ولی اولویتم ماندن است/ جلالی پدر فوتبالی من است

فصل آینده پیکان مدعی خواهد بود و دوست دارم عضوی از آن باشم ماهان رحمانی: پیشنهاد دارم ولی اولویتم ماندن است/ جلالی پدر فوتبالی من است
منبع خبر: ایلنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

هافبک پیکان هنوز برای فصل جدید تصمیم نگرفته است اما از رویایی که تیمش در فصل آینده دارد استقبال می‌کند.

ماهان رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط پیکان در فصل هفدهم اظهار داشت: شرایط خوبی داشتیم و نتایج خوبی هم گرفتیم. هرچند فکر می‌کنم شایسته کسب سهمیه بودیم ولی یک مقداری جوانی تیم و یک مقدار مشکلات داوری و بدشانسی مانع از رسیدن به این خواسته‌مان شد.

وی در مورد کار با مجید جلالی گفت: من چند سال است زیر نظر آقای جلالی کار می‌کنم و خود ایشان من را از سایپا به پیکان آورد و یک جورهایی پدر فوتبالی من محسوب می‌شود. خوشحالم که در این چند سال شاگرد ایشان بوده‌ام و چیزهایی زیادی از ایشان یاد گرفتم. 

هافبک دفاعی پیکان در مورد تمدید قرارداد جلالی با پیکان عنوان کرد: بهترین گزینه برای پیکان جلالی بود چرا که اگر دقت کنید پیکان همیشه بین لیگ برتر و لیگ یک در رفت و آمد بود و یک سال می‌آمد و سال بعد می‌رفت ولی در این دو سال مدعی کسب سهمیه بودیم و مطمئنا برای آینده برنامه ویژه‌ای نیز خواهد داشت و فکر می‌کنم فصل آینده شرایط بهتری برای حضور در جمع مدعیان داشته باشیم.

رحمانی با اشاره به مطالباتش از باشگاه گفت: اوضاع پرداختی‌ها در طول فصل خوب بود و جا دارد از آقای شیعی تشکر کنم و همیشه پاداش‌های خوبی هم برای تیم در نظر گرفتند. در حال حاضر طبق قرارداد 70 درصدی که باید در طول فصل می‌گرفتیم به ما پرداخت شده و 30 درصدی که پس از پایان فصل باید دریافت می‌کردیم هنوز به دست ما نرسیده که به زودی آنهم پرداخت خواهد شد و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی در رابطه با تصمیمش برای فصل آینده عنوان کرد: من قراردادم با پیکان تمام شده است و هنوز برای فصل جدید صحبتی نکردم. چند پیشنهاد از تهران و شهرستان دارم که از نظر مالی خیلی خوب است اما شرایطی که در پیکان تجربه کردم تمایلم برای ادامه همکاری با این تیم را افزایش می‌دهد و اولویت من با ماندن است. به زودی با آقای جلالی مشورت می‌کنم و تصمیم خواهم گرفت. همانطور که گفتم فصل گذشته می‌توانستیم حتی سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم اما نشد و شاید برای فصل آینده روزهای خوبی و فراتر از تصوری را داشته باشیم و رقبا باید روی پیکان حساب ویژه‌ای باز کنند و امیدوارم من هم عضوی از این تیم باشم.

نمایش موجودیت‌ها