date_range چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۲:۳۰:۰۰ ب.ظ

جشن میلاد عیسی مسیح (ع) در آسایشگاه خیریه کهریزک

جشن میلاد عیسی مسیح (ع) در آسایشگاه خیریه کهریزک
منبع خبر: صبح تهران

با دعا و نیایش به درگاه خداوند دوستدار مهربانی‌ها، جشن میلاد پیامبر عطوفت و رحمت، عیسی مسیح (ع) در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.


 به گزارش روابط‌عمومی موسسه خیریه کهریزک‌؛ به رسم نیک هر ساله و به همت کلیسای جماعت ربانی‌، جشن میلاد پیامبر عطوفت و مهربانی‌، حضرت مسیح (ع) در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.
در این جشن زیبا و معنوی‌، علاوه بر مددجویان مسیحی ساکن در کهریزک‌، عزیزانی نیز از مرکز نگهداری سرای احسان و بیمارستان روانپزشکی رازی میهمان این خانه بزرگ بودند تا در جمع همنوعان  و هم‌کیشان خود‌، میلاد مسیح (ع) را در آستانه سال نو میلادی جشن بگیرند.
 اعضاء محترم هیئت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک‌، میهمانانی از بهزیستی شهرستان ری ، مدیران و مسئولین و کارکنان خدوم این مرکز خیریه‌، همراه و همنوا با عزیزان مسیحی، به استقبال از آئین های مذهبی ویژه این روز فرخنده رفتند.
 کشیش آندره عیسی قلیان از کلیسای جماعت ربانی با تبریک میلاد  عیسی مسیح (ع) به همه هموطنان به‌ویژه مددجویان مسیحی حاضر در این مراسم، دعای خیر و سلامتی برای همه این عزیزان داشت.
 وی با دعوت از همگان بر پیام "محبت به دیگران" تصریح کرد :
احساس آرامش و رضایت مندی، در خدمت به یکدیگر است. با خدمت و محبت به دیگران است که به یک رضایت درونی می رسیم، روح و جان شاد می‌یابیم و این بزرگترین پاداش جلب رضایت یکدیگر است.
وی افزود :
از محبت و مهربانی که به دیگران داشته باشیم، می توانیم حضور و معجزه خدا را در لحظه لحظه زندگی خود احساس کنیم که این جای شکرگزاری دارد .
 کشیش عیسی قلیان با اشاره به آیاتی از انجیل مقدس، یاد‌آور شد :
پاداش عظیمی که خداوند برای دوستداران خود ، برای کسانیکه با راستی و انگیزه خدمت زندگی می کنند، به آنان وعده داده شده که نثارشان خواهد کرد .
 کشیش آندره عیسی قلیان با دعا به درگاه خداوند مهربانی، صلح و آرامش را برای تمام مردم جهان، آرامش و آسایش را برای هم میهنان به‌‌ویژه مددجویان مسیحی حاضر در این جشن با شکوه داشت .
 در پایان این مراسم، بابانوئل با تقدیم کادوهای عزیزان مسیحی حاضر، باردیگر لبخند شادی را برلبان آنان دوچندان کرد.

نمایش موجودیت‌ها