date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۶:۱۱:۰۰ ب.ظ

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مطرح کرد؛ پیشتازی اصناف اصفهان برای کمک به حادثه‌دیدگان کرمانشاهی/ نانوایان اصفهانی 20 هزار نان به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌کنند

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مطرح کرد؛ پیشتازی اصناف اصفهان برای کمک به حادثه‌دیدگان کرمانشاهی/ نانوایان اصفهانی 20 هزار نان به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌کنند
منبع خبر: صاحب‌نیوز

رئیس اتاق اصناف اصفهان گفت: 20 هزار نان توسط اتحادیه نانوایان اصفهان آماده‌سازی شده که به خواست خدا فردا برای کمک به مردم حادثه‌دیده غرب کشور ارسال خواهد شد.

رسول جهانگیری در گفتگو با خبرنگار ، از ارسال محموله‌های کمک‌رسانی اصناف اصفهان به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه خبر داد.

رییس اتاق اصناف مرکز استان اصفهان با بیان اینکه با تمهیدی که شد در اولین روز پس از وقوع زلزله دو کامیون آب‌معدنی از طرف اصناف اصفهانی به دست هم‌وطنان کرمانشاهی رسید، گفت: با هماهنگی انجام‌شده با اتاق اصناف کرمانشاه در روز دوشنبه هزینه خرید این مقدار آب‌معدنی به آن‌ها داده شد و پس از خریداری تحویل مسئولان ذی‌ربط امدادرسانی به مردم حادثه‌دیده شد.

وی از آماده‌سازی یک کامیون چادر و پتو برای کمک‌رسانی به مردم حادثه‌دیده در غرب کشور توسط اصناف استان خبر داد و اظهار کرد: در حال آماده‌سازی یک محموله نان و کنسرو اهدایی از سوی تعدادی از صنوف برای ارسال هستیم.

جهانگیری ادامه داد: 12 بخش از اتاق اصناف در شهرهای اطراف اصفهان نیز بسیج شده‌اند تا کمک‌های مردمی را جمع‌آوری و آماده ارسال کنند.

رییس اتاق اصناف مرکز استان اصفهان از ارسال چندین کامیون حامل کمک‌های اصناف اصفهان به مناطق زلزله تا اواسط هفته آینده خبر داد و افزود: اکثر صنوف و اتحادیه‌های فعال در اصفهان به‌اندازه وسع خود با محوریت اتاق اصناف در حال کمک کردن هستند.

وی گفت: 20 هزار نان توسط اتحادیه نانوایان اصفهان آماده‌سازی شده که به خواست خدا فردا برای کمک به مردم حادثه‌دیده غرب کشور ارسال خواهد شد.

نمایش موجودیت‌ها