date_range سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۵۳:۰۰ ب.ظ

با حمایت فرمانداری برخوار انجام می‌شود؛ اجرای طرح بیوگاز با همراهی شرکت NAHTES اتریشی در شهرستان برخوار

با حمایت فرمانداری برخوار انجام می‌شود؛ اجرای طرح بیوگاز با همراهی شرکت NAHTES اتریشی در شهرستان برخوار
منبع خبر: صاحب‌نیوز

اجرای طرح بیوگاز به‌صورت متمرکز از واحدهای صنعتی و سنتی دامپروری شهرستان به‌عنوان یک طرح شاخص و پیشرو با همت اعضای تعاونی وحدت و مالکان واحدهای دامداری و حمایت فرمانداری شهرستان در دست اقدام است.

به گزارش صاحب نیوز ؛ جلسه ای با حضور نمایندگان شرکت اتریشی NAHTES مجری طرح های نیروگاهی بیوگاز با همراهی نمایندگان شرکت تعاونی وحدت واحدهای دامداری برخوار در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

سرپرست فرمانداری برخوار در این جلسه با بیان اینکه این طرح از نظر اقتصادی و حل مشکلات زیست محیطی دامداری ها از اهمیت بالایی برخوردار است، اظهار کرد: اقتصاد دانش بنیان تاثیر بسزایی در افزایش تولید سرانه بالاتر، کاهش نابرابری در توزیع درآمد، افزایش فرصت های شغلی و در عین حال، اصلاح کیفیت محیط زیست و ارتقای کیفیت تولیدات به عنوان شاخصه های اصلی توسعه پایدار دارد.

محمدحسن قمی افزود: فرمانداری پیشتاز در زمینه حمایت از صنایع دانش بنیان است و بر توجه اعضای شرکت تعاونی ها و همکاری و تسریع دستگاه های اجرایی در تمهید مقدمات و اجرای این طرح تاکید دارد.

نماینده تعاونی وحدت و طرف های خارجی به تشریح ابعاد طرح مورد نظر و دیدگاه های خود در این جلسه پرداختند و تبادل نظر لازم با مقام سرپرست فرمانداری برخوار انجام شد.

گفتنی است اجرای طرح بیوگاز به صورت متمرکز از واحدهای صنعتی و سنتی دامپروری شهرستان به عنوان یک طرح شاخص و پیشرو با همت اعضای تعاونی وحدت و مالکان واحدهای دامداری و حمایت فرمانداری شهرستان در دست اقدام است.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها