date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۳۴:۰۰ ب.ظ

بسته خبری صاحب نیوز؛ گاز منوکسید کربن جان 17 شهروند استان اصفهان را گرفت/ نانوایان اصفهانی 20 هزار نان به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌کنند

بسته خبری صاحب نیوز؛ گاز منوکسید کربن جان 17 شهروند استان اصفهان را گرفت/ نانوایان اصفهانی 20 هزار نان به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌کنند
منبع خبر: صاحب‌نیوز

برپایی بزرگترین بیمارستان صحرایی کشور به همت نیروی زمینی سپاه در کرمانشاه، گاز منوکسید کربن جان 17 شهروند استان اصفهان را گرفت، کشف بیش از 104 کیلوگرم تریاک در اصفهان، شورای شهر تملک کارخانه نوین شهرضا را دنبال می‌کند و… از مهم‌ترین خبرهای امروز در صاحب نیوز است.

به گزارش صاحب نیوز ؛ برپایی بزرگترین بیمارستان صحرایی کشور به همّت نیروی زمینی سپاه در کرمانشاه، گاز منو کسید کربن جان ۱۷ شهروند استان اصفهان را گرفت، کشف بیش از ۱۰۴ کیلوگرم تریاک در اصفهان، شورای شهر تملک کارخانه نوین شهرضا را دنبال می‌کند و…از مهم ترین خبرهای امروز در صاحب نیوز است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان:
پیگیر ثبت حماسه ۲۵ آبان مردم اصفهان در تقویم ملی هستیم/ امیدواریم قول رییس‌جمهور برای ارائه زمین به جامعه ایثارگری محقق شود
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، خواسته مردم این استان را ثبت روز ۲۵ آبان به عنوان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان در تقویم ملی عنوان کرد و گفت: در تلاش هستیم تا این خواسته مردم محقق شود.

مدیرکل بهزیستی استان:
آماده اعزام مددکاران و روانشناسان بهزیستی اصفهان به مناطق زلزله‌زده هستیم/ تهیه وسایل کمک توان‌بخشی برای ارسال به مناطق حادثه‌دیده
مدیرکل بهزیستی استان اصفهان از آمادگی برای اعزام مددکاران و روانشناسان بهزیستی اصفهان در صورت نیاز به مناطق زلزله‌زده غرب کشور خبر داد.

در شش‌ماهه ابتدایی سال جاری
گاز منو کسید کربن جان ۱۷ شهروند استان اصفهان را گرفت
طبق اعلام پزشکی قانونی استان اصفهان گاز منو کسید کربن در شش‌ماهه ابتدایی سال جاری ۱۷ نفر را به کام مرگ فروبرد.

رییس اتاق اصناف مرکز استان مطرح کرد؛
پیشتازی اصناف اصفهان برای کمک به حادثه دیدگان کرمانشاهی/ نانوایان اصفهانی ۲۰ هزار نان به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌کنند
رییس اتاق اصناف اصفهان گفت: ۲۰ هزار نان توسط اتحادیه نانوایان اصفهان آماده‌سازی شده که به خواست خدا فردا با خودروهای سپاه صاحب الزمان(عج) استان برای کمک به مردم حادثه‌دیده غرب کشور ارسال خواهد شد.

اخبار انتظامی استان؛
کشف بیش از ۱۰۴ کیلوگرم تریاک در اصفهان/ توقیف دو محموله میلیاردی پوشاک قاچاق
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان از دستگیری سه سوداگر مرگ و کشف ۱۰۴ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک در عملیات ماموران این فرماندهی خبر داد.

زیر پوست جنگ تحمیلی؛
بیست و اندی سال صبر و استقامت/ نقش پررنگ مادران و همسران رزمندگان کمتر بازگو شده است
وقتی مارش عملیات از رادیو و تلویزیون شنیده می شد، انگار قلب مادرها و همسرها می خواست از سینه بیرون بزند. وقتی مادر رزمنده ای مطمئن می شد امشب شب عملیات است، خواب به چشمانش نمی آمد تا خبر موثقی از زنده بودن فرزندش بشنود…

رییس شورای اسلامی شهرضا خبر داد:
شورای شهر تملک کارخانه نوین شهرضا را دنبال می‌کند/ آرامستان جدید شهر در ضلع شرقی
رییس شورای اسلامی شهر شهرضا، گفت: یکی از مواردی که از سوی این شورا در حال پیگیری است، حل مشکل مالکیت کارخانه نوین این منطقه است.

همزمان با آغاز دهه وقف؛
۱۰۰۰ جلد کتاب فقهی و مذهبی به حوزه های علمیه مبارکه اهدا می شود
سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه، گفت: یکهزار جلد کتاب فقهی، مذهبی و اجتماعی در سال جاری، از محل موقوفات منطبق خریداری و به کتابخانه های حوزه های علمیه، کتابخانه های عمومی، بقاع متبرکه و مساجد اهدا می شود.

رئیس بیمارستان شهید صدوقی اصفهان خبر داد؛
برپایی بزرگترین بیمارستان صحرایی کشور به همّت نیروی زمینی سپاه در کرمانشاه
رئیس بیمارستان شهید آیت الله صدوقی(ره) اصفهان، گفت: بیمارستان صحرایی سپاه، بزرگ ترین بیمارستان سیار کشور است و با امکانات خوبی که دارد، به بیرون وابسته نیست و در همان سازه کلیه خدمات ارائه می شود.

مدیر روابط عمومی علوم پزشکی اصفهان خبر داد؛
لغو کلیه اعمال جراحی غیر اورژانسی در بیمارستان های اصفهان/ آمادگی پذیرش مصدومان زلزله از فرودگاه تا بیمارستان
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، گفت: کلیه اعمال جراحی الکتیو و غیر اورژانسی روز دوشنبه، برای حفظ آمادگی لغو شدند و همچنین اقدام لازم برای اعزام تیم پزشکی به منظور استقرار در فرودگاه، تریاژ بیماران و مدیریت توزیع بیماران انجام شد.

انتهای پیام/ت.ت

نمایش موجودیت‌ها