date_range چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۰۱:۱۶:۰۰ ب.ظ

رئیس اداره راه و شهرسازی اردستان خبر داد؛ خلع ید بیش از 100 هکتار زمین تصرف‌شده در شهر مهاباد

رئیس اداره راه و شهرسازی اردستان خبر داد؛ خلع ید بیش از 100 هکتار زمین تصرف‌شده در شهر مهاباد
منبع خبر: صاحب‌نیوز

رئیس اداره راه و شهرسازی اردستان گفت: بیش از 100 هکتار زمین‌های تصرف‌شده در شهر مهاباد اردستان شناسایی و خلع ید می‌شود.

به گزارش صاحب نیوز ؛ مجتبی پورشفیع در گفتگو با صبح اردستان ، اظهار کرد: اداره راه و شهرسازی اردستان در بخش املاک حدود واگذاری اراضی داخل جریم و حدود ثبتی اسناد مالکیت را بر روی نقشه شناسایی کرده است.

وی افزود: ۳۰۰ زمین فاقد ساخت و ساز و بهره برداری نشده بر اساس موازین قانونی در اردستان سلب مالکیت و در اختیار دولت قرار خواهد گرفت.

رئیس اداره راه و شهرسازی اردستان گفت: آنچه در حال حاضر در دو مورد مشخص شده بیش از۱۰۰هکتار زمین های تصرف شده در شهر مهاباد شناسایی و منتظر رای قضایی بوده تا نسبت به خلع ید آن اقدام شود.

پورشفیع با بیان اینکه تمامی اراضی داخل حریم دارای شناسنامه شده است، تصریح کرد: اراضی که از طرف دستگاه دولتی به افراد برای ایجاد مراکز صنعتی و کارگاهی واگذار شده در حال حاضر هیچ گونه اقدامی درباره ساخت و ساز و یا بهره برداری آن نشده باشد خلع ید می شود.

وی تاکید کرد: تعداد زمین هایی که تا کنون واگذار شده ۳۰۰ قطعه زمین است که همه زمین ها فاقد ساخت و ساز و مورد بهره برداری واقع نشده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی اردستان خاطرنشان کرد: دادگاه بر اساس موازین قانونی از اول اسفند ماه مالکان را سلب مالکیت خواهد کرد.

انتهای پیام/گ.ف

نمایش موجودیت‌ها