date_range چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۲۵:۰۰ ب.ظ

قهرمان جودو بانوان آسیا: خوشبختانه کسی در امور خانم‌های جودوکار دخالت نمی‌کند

قهرمان جودو بانوان آسیا: خوشبختانه کسی در امور خانم‌های جودوکار دخالت نمی‌کند
منبع خبر: خبرگزاری آنا
دسته خبری: ورزش|جودو

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سمیه حیدری در مورد اتفاقاتی که گفته می شود چند روز پیش برای یکی از ملی پوشان خانم رخ داده، گفت: «در مورد صحت یا سقم این حوادث اطلاعی ندارم، اما یک نکته مهم در این زمینه هست و آن اینکه یکی از مسئولان سابق فدراسیون در پشت تمامی این ماجراها قرار دارد.»

وی افزود: «برای خانم رشیدی که تازه در ابتدای دوران قهرمانی است، یک توصیه دارم و آن این که با طناب این شخص به ته چاه نرود.»

قهرمان کوراش و جودو بانوان ایران و آسیا ادامه داد: «در دوره مدیریت قبلی فدراسیون و در مسابقات قهرمانی کشور، این آقا به هم استانی های خود گفت که بنده و خواهرم را مورد ضرب و شتم قرار دهند که آنها نیز چنین کردند و در همان سالن افراسیابی، من و خواهرم را به شدت کتک زدند. البته ضاربان بعدا از رفتار خود پشیمان شده و عذرخواهی کردند و البته این را هم گفتند که از چه کسی دستور گرفته اند.»

حیدری با بیان این که این فرد، خانم رشیدی و خیلی از ورزشکاران خانم و حتی آقا را قربانی اغراض خود می کند، تصریح کرد: «در دوره ای که این شخص در فدراسیون مسئولیت داشت، در تمامی امور بانوان دخالت می کرد. او به من و بقیه حاضران در اردو می گفت که باید با او بسکتبال و فوتبال بازی کنند و یا حریف تمرینی او باشند. به نظرم، اگر به خاطر مساله حجاب نبود، این آقا در دوره حضورش در فدراسیون، سرمربی تیم ملی بانوان نیز شد.»

حیدری که از سوی رهبر انقلاب به خاطر پوشش اسلامی مورد تجلیل قرار گرفته، در پایان یادآور شد: «در فدراسیون کنونی خوشبختانه کارها در دست خود بانوان است و دیگر کسی در امور خانم ها دخالت نمی کند. من هم امیدوارم وزارت ورزش و سایر نهادهای ذیربط، در مورد دخالت این شخص در امور خانم های ورزشکار وارد عمل شوند. چرا که وی دیگر در ورزش کشور هیچ مسئولیتی ندارد، اما همچنان به اهداف نادرست خود ادامه می دهد.»

نمایش موجودیت‌ها