date_range چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۱۲:۱۰:۰۰ ق.ظ

دبیر فدراسیون وزنه‌برداری: قرار نیست جوایز وزنه‌برداران کم شود/ تجلیل از قهرمانان در روزهای پایانی سال 96

محسن بیرانوند دبیر فدراسیون وزنه‌برداری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا درباره برگزاری مسابقات جام فجر در اهواز و قهرمانی تیم ایران گفت:« خدا را شکر مسابقات خوب برگزار شد و میزبانی هم خیلی خوب بود. جا دارد از مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، استاندار و مدیرکل برنامه و بودجه خوزستان و همچنین شرکت‌های مناطق نفت‌خیز جنوب و ملی‌حفاری بابت حمایت‌های بسیار خوبی که داشتند، قدردانی کنم. کشورهایی‌ هم که به این مسابقات آمده بودند از شرایط و نحوه میزبانی و مسابقات خیلی راضی بودند.»

وی در مورد حاشیه‌های این مسابقات و پس گرفتن جایزه های دلاری از وزنه‌برداران خوزستانی از سوی فدراسیون وزنه برداری اظهار کرد:« ما روز گذشته هم اعلام کردیم تا آخر امسال در یک مراسمی از این وزنه برداران تجلیل می کنیم و هیچ مشکلی هم وجود ندارد.»

بیرانوند در پاسخ به اینکه این جوایز از وزنه برداران پس گرفته شده است و مرادی رئیس فدراسیون اعلام کرده اگر اعتراضی کنند از تیم ملی اخراج می شوند نیز گفت:«این حرف ها همه شایعه است و هیچکدام از آنها صحت ندارد. شما خودتان را جای مدیر یک فدراسیون بگذارید آیا اصلا چنین حرفی را بر زبان می آوردید که این بازتاب ها را داشته باشد. ما تا پایان امسال از وزنه بردارانی که در جام فجر افتخارآفرینی کردند و عنوان قهرمانی را از آن خود کردند تجلیل خواهیم کرد ضمن اینکه قرار است پول جوایز آنها را به ریال پرداخت کنیم اما به این معنی نیست که مبلغی از آنها کم شود.‌در واقع به اندازه هزینه دلاری جوایز پرداخت می شود به عنوان مثال اگر 100 دلار جایزه است که مبلغش چیزی در حدود 500 هزار تومان است ما همان مبلغ را به صورت ریالی پرداخت می کنیم و مشکلی از این بابت وجود ندارد.»

دبیر فدراسیون وزنه برداری در پاسخ به اینکه گفته می شود به دلیل اختلاف فدراسیون وزنه برداری با اداره کل ورزش استان خوزستان این مسائل به وجود آمده عنوان کرد: «‌به هیچ عنوان چنین چیزی نیست. مدیرکل ورزش استان خوزستان از اهالی خانواده وزنه برداری است، هیات استان خوزستان و مدیرکل ورزش این استان زحمت زیادی برای برگزاری این مسابقات کشیدند و تمام صحبت هایی که در مورد این رقابت ها می شود شایعه است، ما طبق برنامه ریزی که داشتیم در مراسم دیگری از این وزنه برداران قدردانی می کنیم و جایزه های آنها هم پرداخت خواهیم کرد.»

نمایش موجودیت‌ها