date_range دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۱۷:۰۰ ب.ظ

توقف استقلال برابر حریف مراکشی

توقف استقلال برابر حریف مراکشی
منبع خبر: خبرگزاری آنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از سایت رسمی باشگاه استقلال، تیم فوتبال استقلال با ترکیب سید مهدی رحمتی، فرشاد محمدی‌مهر، آرمین سهرابیان، محمد دانشگر، شاهین طاهرخانی، میلاد زکی‌پور، فرشید اسماعیلی، رضا آذری، اللهیار صیادمنش، فرشید باقری و روح الله باقری به مصاف رباط مراکش رفت و این بازی در نهایت با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

در دقیقه 15 این دیدار یک ضربه پنالتی به سود تیم مراکشی اعلام شد که این موقعیت با واکنش مهدی رحمتی به گل تبدیل نشد ولی داور مسابقه در میان تعجب حاضران و بدون دلیل خاصی دستور به تکرار ضربه را داد که این توپ در نهایت به گل تبدیل شد تا حساب کار در دقیقه 15 یک بر صفر به سود رباط شود

در آخرین دقیقه نیمه اول مصاف استقلال و رباط، تیم مراکشی به گل دوم هم دست یافت تا نیمه اول با برتری دو بر صفر این تیم تمام شود.

در نیمه دوم دیدار، استقلالی‌ها خیلی زود از روی نقطه پنالتی و در دقیقه 53 موفق شدند توسط فرشید اسماعیلی یکی از گل‌های خورده را جبران کنند.

فرصت مناسب برای استقلال در دقیقه 68 که توپ به دستان مدافع رباط برخورد کرد و یک ضربه پنالتی به سود استقلال اعلام شد. فرشید اسماعیلی این ضربه را هم به گل تبدیل کرد تا بازی 2 بر 2 مساوی شود. در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

سیدرضا افتخاری مدیرعامل و پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال این بازی را از نزدیک تماشا کردند.

انتهای پیام/

نمایش موجودیت‌ها