date_range جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۰۲:۰۰ ق.ظ

ملی‌پوش تیم کامپوند ایران در گفتگو با آنا: مشکل کمبود تجهیزات ما حل شد/شانس کسب مدال در بخش تیمی و میکس

ملی‌پوش تیم کامپوند ایران در گفتگو با آنا: مشکل کمبود تجهیزات ما حل شد/شانس کسب مدال در بخش تیمی و میکس
منبع خبر: خبرگزاری آنا
دسته خبری: ورزش|تیراندازی

اسماعیل عبادی در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا درباره آخرین وضعیت تمرینی‌اش در آستانه بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: خدا را شکر وضعیت تمرینی خوبی داریم با توجه به اینکه ما به جام جهانی ترکیه، رقابت‌های چین تاپیه و جام جهانی آلمان اعزام شدیم و همچنین اردوهای منظمی که داشتیم از نظر آمادگی به شرایط خوبی رسیدیم و با هماهنگی کامل به این مسابقه اعزام می‌شویم.

وی ادامه داد: همانطور که گفتم‌ بین کمانداران کامپوند هماهنگی خوبی ایجاد شده و در بخش تیمی و میکس ما خیلی امیدواریم به مدال برسیم. البته تیم کامپوند تا چند وقت پیش مشکل تجهیزات داشت اما خوشبختانه وزارت ورزش و جوانان توانست تجهیزات مورد نیاز ما را از آلمان خریداری کند و آنها در اختیار کمانداران قرار دهد. خریداری تجهیزات و شارژ مالی از سوی فدراسیون و همچنین برگزاری اردوها در این مدت باقی مانده تا بازی‌های آسیایی همه و همه باعث شده انگیزه کمانداران دو چندان شود و همه برای رسیدن به مدال باارزش بازی‌های آسیایی تمام تلاش خود را کنند.

دارنده مدال طلای اپنچئون در مورد وضعیت رکوردی خود هم توضیح داد: خدا را شکر از نظر رکوردی هم در سطح مطلوبی قرار داریم و تلاشمان بر این است که بتوانیم در جاکارتا نیز همانند اینچئون عملکرد موفقی داشته باشیم. البته امسال رشته کامپوند در انفرادی حذف شد و من که دوره گذشته در این بخش مدال گرفتم با حذف این رشته خیلی ناراحت شدم اما در بخش تیمی و همچنین میکس ما شرایط خوبی داریم و رکورد تک‌تک کمانداران کامپوند به کسب مدال نزدیک است. امیدوارم با توجه به هماهنگی و انسجامی بین کمانداران در دو بخش تیمی و میکس مدال کسب کنیم.

انتهای پیام/4009/4057/

نمایش موجودیت‌ها