date_range چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۲:۰۲:۰۰ ب.ظ

تجلیل از ورزشکار مروج اخلاق اسلامی واحد بجنورد

تجلیل از ورزشکار مروج اخلاق اسلامی واحد بجنورد
منبع خبر: خبرگزاری آنا
دسته خبری: ورزش|جودو

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، آئین تجلیل از ورزشکاران مروج اخلاق اسلامی استان خراسان شمالی با حضور سردار آذرنوش مسئول بسیج ورزشکاران و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.

در این مراسم از محمد محمدی بریمانلو دانشجوی تربیت‌بدنی واحد بجنورد و جودوکار کشورمان که برای عدم مبارزه با حریف اسراییلی از جایزه بزرگ دوسلدورف کناره‌گیری کرد و فرصت کسب امتیاز برای سهمیه المپیک را نیز از دست داد تجلیل و به‌عنوان ورزشکار مروج اخلاق اسلامی در استان خراسان شمالی معرفی شد.

محمدی بریمانلو در رقابت‌های جایزه بزرگ دوسلدورف آلماندور در اول باید با «دل پوپولو» از آمریکا مبارزه می‌کرد اما نماینده رژیم اشغالگر قدس بعد از استراحت در دور اول در دور دوم حریف برنده مبارزه محمدی بریمانلو و جودوکار آمریکایی بود و بریمانلو به خاطر روبه‌رونشدن با حریف اسراییلی از این مسابقات انصراف داد.

عدم حضور در مقابل رژیم غاصب اسرائیل در مسابقات بین‌المللی، اهدای مدال قهرمانی به خانواده معزز شهدا، اهدای مدال قهرمانی به مقام معظم رهبری، حفظ کامل حجاب اسلامی در مسابقات برون‌مرزی، رعایت اخلاق جوانمردی در مسابقات از جمله شاخص‌های انتخاب ورزشکاران از سوی بسیج ورزشکاران استان و اداره کل ورزش و جوانان بود که از 12 ورزشکار استانی تجلیل شد.

نمایش موجودیت‌ها