date_range پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۲۳:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

احمدی‌نژاد همه ما را شرمنده کرد!/راه احمدی‌نژاد از راه رهبری جداست

احمدی‌نژاد همه ما را شرمنده کرد!/راه احمدی‌نژاد از راه رهبری جداست
منبع خبر: تابناک
دسته خبری: سیاست|مجلس

احمدی‌نژاد امروز به هیچ عنوان مطیع رهبری نیست و راه خود را از اصولگرایان جدا کرده است. من به‌عنوان کسی که برای به قدرت رسیدن احمدی‌نژاد زحمت کشیده‌ام، این را می‌گویم که راه احمدی‌نژاد از رهبری جداست، چون در این روزهایی که ما به وحدت نیاز داریم، اوبر طبل تفرقه می‌کوبد و تلاش دارد در جامعه تشنج ایجاد کند.

احمدی‌نژاد همه ما را شرمنده کرد!/راه احمدی‌نژاد از راه رهبری جداستاز چند هفته پیش که دوباره برخی پرونده های مربوط به دولت های نهم و دهم و برخی از یاران نزدیک احمدی نژاد به جریان افتاده، رفتارهای وی نیز در انتقاد از بعضی مسئولان شکل دیگری به خود گرفته است؛ از بست نشینی در حرم شاه عبدالعظیم گرفته تا انتشار فایل های تصویری برخی چهره های سیاسی کشور.

به گزارش «تابناک»؛ احمدی نژاد و یاران وی در این راه از هیچ کاری دریغ نکردند؛ از توهین و افترا به نمایندگان مجلس در صفحات مجازی گرفته تا اتهام زنی به برخی چهره های سیاسی، از جمله پرداخت سکه و مبالغ کلان نیز دیده می شود.

رفتار این روزهای احمدی نژاد، باعث برخی موضع گیری ها از سوی چهره های سرشناس شده است، به گونه ای که حتی برخی حامیان وی که حتی اطاعت از او را به اطاعت از خدا نسبت می دهند، از وی اعلام برائت می کنند؛ برای نمونه، هفته گذشته بود که سیدرضا اکرمی، پیشنهاد داد، این اقدامات و رفتارهای احمدی نژاد از سوی روانشناسان بررسی و دلایل آن توسط خبرگان این علم و حوزه تشریح و مشخص شود.

اما اینها تنها کسانی نیستند که به این رفتارها واکنش نشان داده اند، بلکه در مجلس شورای اسلامی نیز واکنش های تندی از سوی نمایندگان مجلس به رفتارهای احمدی نژاد دیده شده است. مصطفی کواکبیان در آخرین جلسه مجلس در تذکر آیین نامه ای، وی را خطاب قرار داد و گفت که از این رفتارها دست بردارد و به مجلس توهین نکند.مصطفی ذوالنور، دیگر نماینده ای بود که گفت: رفتار های وی شبیه کسانی است که روانگردان مصرف می کند. 

ضیا اعزازی، نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با تابناک در خصوص این موضوع اظهار داشت: من خود از کسانی بودم که برای احمدی نژاد زحمت های زیادی کشیده ام، ولی رفتارهای این روزهای وی ما را شرمنده کرده است. آدم وقتی به آن تجربه های ارزنده و تلاش های بسیاری که در دوره او انجام شده است، نگاه می کند، حیفش می آید این گونه همه را با یک چشم به هم زدن به هدر دهند.

این نماینده مجلس گفت: نمی دانم دلیل این کارهای او چیست؛ اما یک زمانی واقعا عملکرد خوبی داشت و اگر باز هم به آن زمان بازمی گشتیم، من از او حمایت می کردم، ولی رفتارهای اخیر او دیگر جای دفاع ندارد و احمدی نژاد دست به خودکشی سیاسی زده است.

نماینده مردم بناب در پاسخ به اینکه آیا از کرده خود پشیمان هستید، گفت: نه ما پشیمان نیستیم. آن زمان احمدی نژاد این نبود، وقتی به سخنان رهبری در نماز جمعه سال 88 گوش می دهم، بار دیگر درخواهیم یافت که احمدی نژاد تغییر کرده است.

وی در ادامه گفت: اما احمدی نژاد امروز به هیچ عنوان پیرو رهبری نیست و راه خود را با اصولگریان جدا کرده است. من به عنوان کسی که برای به قدرت رسیدن احمدی نژاد زحمت کشیده ام، این را می گویم راه احمدی نژاد از رهبری جداست، چون در این روزهایی که ما به وحدت نیاز داریم، او بر طبل تفرقه می زند و سعی دارد در جامعه تشنج پدید آورد.

این نماینده مجلس در ادامه یادآور شد: این روزها ما بیش از هر زمان دیگری نیاز به وحدت داریم. اوضاع اقتصادی مردم و معیشت افراد جامعه در خطر است و جامعه ما هر روز فقیرتر از هر روز می شود. با ایجاد این نوع تفرقه افکنی ها نمی شود جامعه را کنترل کرد، حال این وسط اگر کسی حرفی هم دارد باید قانونی اقدام کند، نه اینکه اینگونه همه را از بیخ بزند.

این نماینده مجلس در پاسخ به اینکه دلیل این رفتارها را در چه می بینید، گفت: به تصور من، افراد ناجوری پیرامون احمدی نژاد هستند و به نظر می رسد، افرادی مانند مشایی و بقایی نفوذ زیادی بر او دارند و احمدی نژاد به این دلیل این گونه به سیم آخر زده است.

تصویرها
احمدی‌نژاد همه ما را شرمنده کرد!/راه احمدی‌نژاد از راه رهبری جداست
نمایش موجودیت‌ها
نظرهای خبر

 • user avatar
  ناشناس

  شاید مواردی که احمدی نژاد نسبت می دهد درست باشد و تهمت نباشد...... حال آقایان از وضعیت پیش آمده برای احمدی نژاد سوءاستفاده کرده و تکذیب می کنند.....

  پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶:۰۰ ق.ظ
 • user avatar
  ناشناس

  مشکل ما همین شما و افرادی شبیه تفکر شماست. هنوز غرورتون نمیذاره حقیقت رو بیان کنید. آقای نماینده الان دارند خلافهای همان زمانی را که شما از ایشان دفاع می کردید رو رسیدگی می کنند که اینطور خودش رو نشون داد. تازه میگید پشیمون نیستید.

  پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۶:۰۰ ق.ظ
 • user avatar
  ناشناس

  لطفاً از طرف خودتان حرف بزنید . ما جزو آن مردم نیستیم .

  پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶:۰۰ ب.ظ
 • user avatar
  ناشناس

  به این جناب اعزازی بگویید شما که می گویید مردم دارند روزبروز فقیرتر می شوند برای چه حقوق مادام العمر برای خود و مدیران تصویب کردید؟؟؟!!!!!!!

  پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸:۰۰ ق.ظ
 • user avatar
  علیرضا لیککی

  آقای احمدی نژاد از اول هم اصولگرا نبود و نیست. و این را بارها خودش اعلام کرد آقای محترم

  پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷:۰۰ ب.ظ
 • user avatar
  بی نام

  این آقا هیچ تغییری نکرده! نه ادبیاتش و نه رفتارش! تنها تغییر اینه که مخاطبانش رو بیشتر کرده! اون زمانی که به رییس وقت تشخیص مصلحت علناً توهین میکرد مگه جامعه به وحدت احتیاج نداشت!؟ ای کاش با توبه میشد گناه حمایت از چنین فردی از روی دوش امثال شما برداشته میشد! اما خدا خودش گفته که حق الناس بحثش جداست! جوانی نابود شده ی هزاران نفر مثل من رو با توبه هم نمیتونید برگردونید!

  پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۲:۰۰ ق.ظ
 • user avatar
  ناشناس

  اونی که خودشو به خواب زده رو نمیشه بیدار کرد.....جناب نماینده محترم احمدی نژاد از اول همین بود خودتو گول نزن؟؟؟؟؟

  پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۷:۰۰ ق.ظ
 • user avatar
  ناشناس

  بیچاره سنگ پای قزوین که اسمش بد در رفته

  پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰:۰۰ ق.ظ
 • user avatar
  ناشناس

  ما مردم اینطور فکر نمیکنیم و همیشه طرفدار این مرد الهی خواهیم بود

  پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۶:۰۰ ق.ظ
 • user avatar
  ناشناس

  من تازه احمدی نژاد شناختم و دوسش دارم

  پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۸:۰۰ ب.ظ