date_range شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۴۲:۰۰ ق.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

ادعای جدید درباره رشوه به داوری‌ها

ادعای جدید درباره رشوه به داوری‌ها
منبع خبر: تابناک
دسته خبری: ورزش|فوتبال

ادعای جدید درباره رشوه به داوری‌ها

بهروز رهبری‌فرد در گفت‌وگویی مدعی شده بود: «ما در استیل‌آذین داور را می‌خریدیم. داور از ما 100 میلیون در هتل استقلال پول به دلار گرفت که ما بازنده نشویم اما ما باختیم.»

به گزارش روزنامه قانون، هرچند این اتفاق واکنش‌های فراوانی را در فضای مجازی به همراه داشت اما هیچ واکنشی از سوی بازیکنان یا داوران دیدار استیل آذین و سپاهان نوین در پی نداشت. روزنامه «قانون» سراغ بازیکنان و داوران آن دیدار رفته تا ماجرا را از زبان آن‌ها بشنود.

بدون شک عجیب‌ترین اظهارنظر را ابراهیم اسدی انجام داده، هافبک آن روزهای استیل آذین در این باره گفته است: «این مسائل در همان زمان که سال اول استیل آذین بود، مطرح شد، صحبت های رهبری فرد درست است. هرچند که جلوی چشم ما این کار را نمی کردند اما بعدها می شنیدیم که با داوران هماهنگ کرده اند یا برای مثال یک کیف سامسونت پر از پول به تیم حریف داده اند. اینکه چقدر پول به داور داده اند و صحبت هایی از این دست را که اطلاع ندارم اما همانطور که گفتم در بازی مقابل شهرداری بندرعباس پیش از بازی و در هتل به ما گفتند این بازی را راحت انجام بدهید، ما کیف سامسونت آوردیم و پول دادیم و قرار است این بازی به نفع ما تمام شود».

خداداد افشاریان، داور، حیدر شکور و داوود رفعتی کمک‌های او در دیدار استیل آذین و سپاهان نوین بودند که هر یک به «قانون» گفته اند هیچ دریافتی از سوی استیل آذینی‌ها نداشتند. افشاریان به رهبری‌فرد گفته باید برای صحبت‌های خود سند و مدرک ارائه کند و به نظر می‌رسد ماجرا به زودی با یک شکایت پیگیری شود.

تصویرها
ادعای جدید درباره رشوه به داوری‌ها
نمایش موجودیت‌ها