date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۲:۰۴:۰۰ ق.ظ

حذف ایتالیا چگونه به سود تیم ملی ایران شد؟

حذف ایتالیا چگونه به سود تیم ملی ایران شد؟
منبع خبر: تابناک
دسته خبری: ورزش|هاکی

با شاهکار تاریخی ونتورا و حذف کردن لاجوردی ها در مرحله انتخابی جام جهانی که در 60 سال اخیر بی‌سابقه بود، حالا تغییرات جالبی در گلدان‌ها رخ داده که همگی به سود ایران است.

حذف ایتالیا از حام جهانی روسیه دردناک بود و بسیاری از هواداران این تیم جذاب را ناامید کرد اما روی کاغذ به سود تیم ملی ایران تمام شد.

به گزارش تابناک ورزشی، تیم ملی ایتالیا در صورت صعود به روسیه 2018، قطعا در گلدان ٢ قرار می گرفت که احتمال قرعه خطرناک با حضور دو غول در گروه ایران را بیشتر می کرد اما حالا با حذف غم‌انگیز آتزوری، گزینه اروپایی گلدان چهارم که می توانست برای کی روش شبیه یک کابوس باشد، به گلدان سوم می‌آید.

با شاهکار تاریخی ونتورا و حذف کردن لاجوردی ها در مرحله انتخابی جام جهانی که در 60سال اخیر بی سابقه بود، حالا تغییرات جالبی در گلدان‌ها رخ داده که همگی به سود ایران است.
١- کرواسی در گلدان ٢ جای ایتالیا را گرفت.

٢- سوئد مثل ما به گلدان سوم وارد شد و بدین ترتیب همگروه نمی‌شویم.

٣- تیم نیرومند صربستان به جای گلدان چهار، به گلدان سوم می‌آید تا با آنها بهیچ عنوان همگروه نشویم.

٤- تکلیف گلدان چهارم مشخص شد و دیگر با نتایج باقیمانده تیم جدید تغییر نمی کند. (با نمایندگان آسیا طبق قانون، قطعاً همگروه نخواهیم شد)
بنابراین اطلاعات جدید، با یکی از این تیم‌ها همگروه می‌شویم: مراکش، نیجریه، پاناما + هندوراس (در صورت صعود) و نیوزلند (در صورت صعود) که قطعا دو گرینه آخر رویایی خواهند بود و شانس کسب برد را زیاد می کند.

حذف ایتالیا چگونه به سود تیم ملی ایران شد؟
تصویرها
حذف ایتالیا چگونه به سود تیم ملی ایران شد؟
نمایش موجودیت‌ها