date_range چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۱:۰۹:۰۰ ق.ظ

سخنان ریاست‌جمهوری درمیان زلزله‌زدگان/ گلایه حادثه‌دیدگان زلزله کرمانشاه از ضعف امدادرسانی/ آیا خوابی برای واردات گندم به کشور دیده شده است؟

سخنان ریاست‌جمهوری درمیان زلزله‌زدگان/ گلایه حادثه‌دیدگان زلزله کرمانشاه از ضعف امدادرسانی/ آیا خوابی برای واردات گندم به کشور دیده شده است؟
منبع خبر: تابناک

«ساعت صفر» زمانی است برای شنیدن ناشنیده‌ها. «ساعت صفر» برای کسانی است که وقت خواندن ندارند، ولی وقت شنیدن دارند و علاقه دارند ناشنیده‌های دیگری همچون: پهن شدن تور انقراض برای تنها پستاندار دریای خزر؛ را بشنوند.

«اخبار جذاب و مهم چه اخباری بودند؟ خبرسازان چه کسانی بودند؟ چگونه باید در کمترین زمان، ناشنیده ها را شنید؟» ؛ این ها سؤالاتی است که تابناک در نظر دارد با راه اندازی بخش تازه ای به نام «ساعت صفر» به آنها پاسخ دهد. این بخش یک بسته صوتی خبری شامل مهمترین و جذاب ترین اخبار است.

سعی بر این است در این بسته صوتی، اخباری که کمتر بیان می شوند یا اصلا بیان نمی شوند و مورد توجه قرار نمی گیرند، در بیانی تازه و در کمترین زمان و با تحلیلی متفاوت به مخاطبان ارائه شود. «تابناک» ضمن تشکر و قدردانی از همراهی همیشگی مخاطبان خود، پذیرای نظریات، اخبار، گزارش ها و پیام های صوتی مخاطبانش برای انعکاس در «ساعت صفر» خواهد بود. مخاطبان می توانند مطالب خود را به zerotime@tabnak.ir ارسال نمایند.

در پانصد و چهل و ششمین بسته صوتی «ساعت صفر» به موضوعات و اخبار زیر پرداخته شده است.
 
سخنان ریاست جمهوری در میان زلزله زدگان غرب کشور
گلایه حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه از ضعف امدادرسانی
بیمارستانی که منتظر جرثقیل ماند
پهن شدن تور انقراض برای تنها پستاندار دریای خزر
آیا خوابی برای واردات گندم به کشور دیده شده است؟

 
تهیه متن و تنظیم : شبیر مهدوی
گوینده: ستاره حاجی زاده
ویدئو‌ها
نمایش موجودیت‌ها