date_range سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۵۳:۰۰ ب.ظ

تمرین غروب امروز تیم ملی؛ آزمون برگشت+عکس

تمرین غروب امروز تیم ملی؛ آزمون برگشت+عکس
منبع خبر: تابناک
دسته خبری: ورزش|فوتبال

تمرین تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 16 در زمین تمرین پژوهشگاه نفت برگزار شد و یک مهمان جدید داشت؛ سردار آزمون!

به گزارش تابناک ورزشی، اتوبوس تیم ملی از ساعت 16 وارد پژوهشگاه نفت شد و در تمرین امروز سردار آزمون بعد از اینکه با بیانیه هایی شدید و احساسی از تیم ملی خداحافظی کرده بود، بار دیگر در تمرینات زیر نظر کی روش حاضر شد. میلاد محمدی، سامان قدوس، سعید عزت‌اللهی از جمله بازیکن های لژیونری بودند که در تمرینات حاضر شدند تا اردوی تیم ملی رنگ و شکل جدی تری بگیرد.

تمرین غروب امروز تیم ملی؛ آزمون برگشت+عکس

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم فوتبال ایران با ماشین شخصی 5 دقیقه بعد از ورود اتوبوس به پژوهشگاه نفت وارد شد تا تمرینات را زیر نظر بگیرد. ملی‌پوشان ابتدا با روپایی زدن بدن‌های خود را گرم کردند تا آماده تمرین بعدازظهر شوند. سردار آزمون بدون توجه به حواشی خداحافظی اش از تیم ملی، مثل گذشته با انگیزه‌ بالایی در تمرینات حاضر بود و پا به پای ملی‌پوشان تمرین کرد.

علی کریمی هافبک استقلال که در ساختمان پک تمرینات خود را انجام می‌داد امروز در اردوی تیم ملی اولین بار در تمرین گروهی شرکت کرد و به صورت اختصاصی در گوشه‌ای از زمین تمرینات خود را انجام داد. در گوشه دیگر از زمین تمرین سامان قدوس، میلاد محمدی، سعید عزت‌اللهی، وحید امیری، میلاد محمدی و صادق محرمی به صورت اختصاصی زیر نظر دستیاران کی‌روش کارهای تاکتیکی را انجام می‌دادند.

کی‌روش که با لباس گرمکن مخصوص تیم‌ملی در تمرینات حاضر بود از همان ابتدا بازیکنان را زیر نظر داشت تا تمرینات با جدیت خاصی برگزار شود. از نکات قابل توجه تمرین بعدازظهر ملی‌پوشان می‌توان به شوخی‌های جالب مسعود شجاعی و پژمان منتظری همچنین خنده‌های سردار آزمون اشاره کرد که نشان می‌دهد انگیزه زیادی برای جبران گذشته دارد.

تصویرها
تمرین غروب امروز تیم ملی؛ آزمون برگشت+عکس
نمایش موجودیت‌ها