date_range جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۴۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

پیکر شهید حامد محمدی در تبریز تشییع شد

پیکر شهید حامد محمدی در تبریز تشییع شد
منبع خبر: تابناک
دسته خبری: فرهنگ و هنر|آیین

امروز مردم تبریز با تشییع پیکر شهید حامد محمدی که یکم خرداد در هنگ مرزی سردشت طی درگیری با اشراربه شهادت رسید، بار دیگر بر تجدید بیعت با مقام عظمای ولایت و خون شهیدان هشت سال دفاع مقدس، تاکید کردند.

پیکر شهید حامد محمدی در تبریز تشییع شد

امروز مردم تبریز با تشییع پیکر شهید حامد محمدی که یکم خرداد در هنگ مرزی سردشت طی درگیری با اشراربه شهادت رسید، بار دیگر بر تجدید بیعت با مقام عظمای ولایت و خون شهیدان هشت سال دفاع مقدس ،تاکید کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، امروز بعد از اقامه نماز جمعه، مردم ولایت‌مدار و عاشورایی تبریز پیکر سرباز شهید حامد محمدی را بر دوش گرفته و در حالی که بر پیمان قدیمی خود با شهیدانشان و ولایت تاکید داشتند، این عزیز را به سوی منزل ابدی خود مشایعت کردند.

در مراسم تشییع پیکر این شهید که مسؤولان و فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و روحانیون حضور داشتند، پس از اقامه نماز توسط حجت‌الاسلام آل‌هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز بر پیکر وی، این شهید بزرگوار با حضور هزاران نفر از اقشار مختلف مردم و مسؤولان پس از تشییع از مصلای امام خمینی(ره) از میدان ساعت تا معراج شهدا کنار همرزمان هشت سال دفاع مقدس در وادی رحمت به ودیعه گذاشته شد.

سرباز شهید حامد محمدی متولد 14 تیرماه سال 1378 طی درگیری در هنگ مرزی سردشت در اول خردادماه به مقام رفیع شهادت نائل آمد.

مراسم شام غریبان این شهید والامقام امروز جمعه چهارم خردادماه از ساعت 18 تا 20 در مسجد امام حسین(ع) واقع در چهار لاله ـ میدان امام حسین(ع) برگزار می‌شود.

همچنین مجلس ترحیم این سرباز شهید نیز روز یکشنبه ششم خردادماه از ساعت 16:30 تا 18:30 در مسجد امام حسین(ع) واقع در چهارراه لاله ـ میدان امام حسین(ع) برپا خواهد بود.

پیکر شهید حامد محمدی در تبریز تشییع شد

تصویرها
پیکر شهید حامد محمدی در تبریز تشییع شد
پیکر شهید حامد محمدی در تبریز تشییع شد
نمایش موجودیت‌ها