date_range دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۲۵:۰۰ ق.ظ

زمان برگزاری هشتمین جلسه پرونده دکل نفتی

زمان برگزاری هشتمین جلسه پرونده دکل نفتی
منبع خبر: تابناک

زمان برگزاری هشتمین جلسه پرونده دکل نفتی
وکیل‌مدافع یکی از متهمان پرونده موسوم به دکل نفتی اعلام کرد: هشتمین جلسه رسیدگی به این پرونده، 14 اسفند ماه تعیین شده است.

به گزارش ایسنا، سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی با بیان اینکه هفتمین جلسه دادگاه پرونده موسوم به دکل نفتی در تاریخ 30 بهمن ماه برگزار شد، گفت: جلسه بعدی برای رسیدگی به این پرونده دوشنبه هفته آینده - 14 اسفندماه - تعیین شده است.

وی در خصوص روند برگزاری دادگاه اظهار کرد: دفاع متهمان اخذ شده و اکنون دفاع وکلا شروع شده است.

وکیل‌مدافع یکی از متهمان پرونده دکل نفتی اعلام کرد: فکر نمی‌کنم بیش از دو یا سه جلسه دیگر از رسیدگی به این پرونده باقی مانده باشد.

علیزاده‌طباطبایی تاکید کرد: عنوان شده که در مورد جزییات پرونده صحبتی نشود  و هرچیزی که لازم است توسط قوه قضاییه اعلام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: شاکیان پرونده یعنی شرکت تاسیسات دریایی و بازرسی کل کشور به موضوع کیفرخواست اعتراض داشتند و مدعی هستند جرم سنگین‌تر از آن است که در کیفرخواست ذکر شده است.

بر اساس این گزارش، علیزاده‌طباطبایی 15 بهمن ماه به ایسنا گفته بود: ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده دکل نفتی در شعبه 1063 مجتمع قضایی ویژه امور اقتصادی برگزار شد. جلسه بعدی رسیدگی به این پرونده، 30 بهمن ماه تعیین شده است.

اولین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده دکل نفتی در شعبه 1063 مجتمع قضایی ویژه امور اقتصادی برگزار و کیفرخواست توسط نماینده دادستان قرائت شد. دومین جلسه رسیدگی به این پرونده نیز 12 دی ماه، سومین جلسه 18 دی ماه، چهارمین جلسه  26 دی ماه و پنجمین جلسه سوم بهمن ماه برگزار شده است.
تصویرها
زمان برگزاری هشتمین جلسه پرونده دکل نفتی
نمایش موجودیت‌ها