date_range پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ access_time ۰۱:۲۸:۰۰ ب.ظ

تقدیر فدراسیون وزنه‌برداری از عنایت ویژه مقام معظم رهبری و توجهات مسئولان و ملت

تقدیر فدراسیون وزنه‌برداری از عنایت ویژه مقام معظم رهبری و توجهات مسئولان و ملت
منبع خبر: میزان

خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در پیامی به نظر لطف مقام معظم رهبری و تبریکات صادر شده از سوی مسئولان کشوری و لشکری و عموم مردم شریف جمهوری اسلامی ایران پاسخ داد.

تقدیر فدراسیون وزنه‌برداری از عنایت ویژه مقام معظم رهبری و توجهات مسئولان و ملت

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، قهرمانی بی سابقه وزنه برداری ایران در مسابقات جهانی 2017 در آناهیم آمریکا، موجی از واکنش ها را میان مسئولان ارشد نظام و ملت شریف در پی داشت. این اتفاق که با صدور پیامی پرمهر و لطف از سوی مقام معظم رهبری همراه شد، شور و شعفی خاص را به جامعه وزنه برداری کشور منتقل شد.

در این راستا، رییس فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران پیامی را در قبال این سیل محبت و تبریک صادر کرد که متن آن در زیر امده است:

بسمه تعالی

قهرمانی بی سابقه فرزندان ملت شریف ایران و سربازان همیشه دلداده مقام عظمی ولایت در سرزمین امریکا و کسب مدال های رنگارنگ، نشان از ان داشت که اگر فعل خواستن به درستی صرف شود، رسیدن به قله های موفقیت، امری ممکن و شدنی است.

اینک، وزنه برداری ایران در سایه عنایات بی بدیل ذات اقدس الهی و تلاش شبانه روزی سربازان این مملکت توانست به توفیقی دست یابد که در تاریخ بی سابقه بوده است. در این مسیر، بی تردید موانع و گذرگاه های دشواری در پیشرو بود که بسیاری قهرمانی کنونی را غیرممکن می دانستند؛ اما چه کسی است که نداند سربازان این مرز و بوم چگونه ناممکن ها را شدنی می کنند؛ هر بار در اسمی و لباسی. این بار جامعه وزنه برداری است که توانست پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در آمریکا به اهتزاز دراورد و کاری کرد کارستان.

اما، این قهرمانی هنگامی جلوه ای وصف ناپذیر یافت که با پیام مسرت بخش مقام معظم رهبری همراه شد و برای همیشه در اذهان باقی خواهد ماند و البته حلاوت ان نیز برای همیشه در دل و زهن ما باقی خواهد ماند. البته، سایر مسئولان و دلسوزان نیز در پیامهایی جداگانه، به تحسین شاهکار وزنه برداری ایران پرداختند که به دلیل کسرت پیامها، به صورت عمومی از آنها نقدیر و تشکر می شود.

در پایان امید است که این قهرمانی آغازگر مسیر اعتلا و توسعه روزافزون ورزش ایران در جهان باشد که این موفقیت طلیعه ای برای این راه است و از تمامی مسئولان و ملت شریف که با دعای خود یار و یاور این تیم قهرمان بودند، تشکر و قدردانی می شود.

علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه برداری

انتهای پیام/

تصویرها
تقدیر فدراسیون وزنه‌برداری از عنایت ویژه مقام معظم رهبری و توجهات مسئولان و ملت
نمایش موجودیت‌ها