date_range چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۳۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

جلیلی اعلام کرد تنوع‌طلبی فضای مجازی عامل کاهش رضایت از همسر

جلیلی اعلام کرد تنوع‌طلبی فضای مجازی عامل کاهش رضایت از همسر
منبع خبر: میزان

خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون سبک زندگی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: تنوع‌طلبی به‌واسطه وجود فضای مجازی همواره میزان رضایت از همسر را کاهش می‌دهد، به طوری که عدم رضایت می‌تواند زمینه‌های رشد طلاق را فراهم کند.

جلیلی اعلام کرد تنوع‌طلبی فضای مجازی عامل کاهش رضایت از همسربه گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،محمدرضا جلیلی با اشاره به فعالیت‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی در حوزه‌ی طلاق، گفت: بیان مشکلات و تبیین آینده‌ی ازدواج در جو فکری دانشجویان باعث می‌شود تا بروز بسیاری از مشکلات هنگام و بعد از ازدواج جلوگیری شود.

وی همچنین در ادامه افزود: فراگیری مهارت‌های جنسی میان زوجین امروزه یکی از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند رضایت طرفین از زندگی مشترک را بالا برده و سبب تحکیم خانواده شود.

عضو کمیسیون سبک زندگی شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به تاثیر فضای مجازی در روابط بین زوجین، اظهار داشت: تنوع طلبی به واسطه‌ی وجود فضای مجازی همواره میزان رضایت از همسر را کاهش می‌دهد، به طوری که این عدم رضایت می‌تواند زمینه‌های رشد طلاق در جامعه را فراهم کند.

وی با بیان این که موضوع مهر ورزی یکی از مهم‌ترین عناصر تاثیر گذار بر استحکام خانواده است، عنوان کرد: گفت و گو میان افراد و توجه به همسر می‌تواند استحکام یک رابطه را در مدت زندگی مشترک به شدت افزایش دهد.

انتهای پیام/ 

تصویرها
جلیلی اعلام کرد تنوع‌طلبی فضای مجازی عامل کاهش رضایت از همسر
نمایش موجودیت‌ها