date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۷:۰۲:۰۰ ب.ظ

راجع به برانکو حرفی نمی‌زنم شفر: گل خوردن‌مان طبیعی بود/ همه تیم حامی قربانی است

راجع به برانکو حرفی نمی‌زنم شفر: گل خوردن‌مان طبیعی بود/ همه تیم حامی قربانی است
منبع خبر: میزان
دسته خبری: ورزش|فوتبال

خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: طبیعی بود که نمی‌توانستیم تا پایان فصل بدون دریافت گل به بازی‌های‌مان ادامه بدهیم.

راجع به برانکو حرفی نمی‌زنم شفر: گل خوردن‌مان طبیعی بود/ همه تیم حامی قربانی است

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، وینفرد شفر در نشست خبری بعد از بازی تیمش با سایپا اظهار داشت: ما امروز گل خوردیم. طبیعی بود که نمی‌توانستیم تا پایان فصل بدون دریافت گل به بازی‌های‌مان ادامه بدهیم.

وی ادامه داد: در دقایق آخر یک موقعیت بسیار خوب برای گلزنی داشتیم. اگر آن توپ را گل می‌کردیم همه خوشحال بودند. بچه‌های ما در پایان بازی ناراحت بودند. به آنها گفتم برای چه ناراحت هستید؟ ما خوب بازی کردیم، در حالی که سرور جباروف را نداشتیم، محسن کریمی مصدوم شد و داریوش شجاعیان هم همینطور. ما با این شرایط خوب بازی کردیم. به علی قربانی هم گفتم که تو در این فصل یکی از گل‌های مهم را برای ما می‌زنی. او ناراحت بود اما به او گفتم ناراحت نباشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: بازی سختی برای ما بود. این بازی نشان داد در پست سرور جباروف چه کار سختی داریم و او از بازی بعدی به ترکیب ما اضافه می‌شود و بازی می‌کند.

شفر در خصوص اینکه آیا از تعویض‌هایش راضی بوده یا نه، گفت: بله، اگر می‌شد می‌خواستم جباورف را به زمین بفرستم، اما او را روی نیمکت نداشتیم. آن موقع در چنین شرایطی باید فکر می‌کردیم که باید چه تعویضی انجام بدهیم. در نیمه دوم داریوش شجاعیان در پست جباروف بازی کرد، اما او کمی مصدومیت داشت، در حالی که ما به یک بازی خیلی قوی در این پست نیاز داشتیم. ما هم با داریوش شجاعیان و هم بدون او موقعیت گلزنی داشتیم.

 

وی در واکنش به این مسئله که فصل گذشته استقلال به اجبار از بازیکنان جوان خود استفاده کرد که این فصل جزو بازیکنان اصلی هستند و آیا او نمی‌خواهد از بازیکنان جوان بهره ببرد، گفت: ما فردا با تیم منتخب آکادمی‌مان بازی دوستانه داریم و از بازیکنانی که امروز بازی نکردند، ذخیره بودند یا به صورت تعویضی بازی کردند، استفاده خواهیم کرد. هر بازیکنی که بتواند در بازی‌های دوستانه خود را نشان بدهد، از او استفاده خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که گویا بازیکنان این تیم تحت تاثیر عملکرد حسینی درون دروازه بودند و چرا این تیم بدون جباروف به این شکل بازی می‌کند، خاطرنشان کرد: شما بازی را کامل دیدید؟ وقتی بازیکنی مانند سرور را در اختیار نداشته باشید، ممکن است تیم به عقب برگردد. چیزی که شما گفتید تعریف از تیم ما بود. شما از عمکلرد تیم ما راضی نبودید، اما ما در سطح خیلی خیلی خوبی بازی کردیم.

شفر در واکنش به این مسئله که گویا مدافعان این تیم به دلیل درخشش حسینی چندان تلاش نمی‌کردند و به همین دلیل موقعیت‌های خطرناک زیادی روی دروازه آنها ایجاد شد، اظهار داشت: من نمی‌توانم به طور دقیق درباره تک تک بازیکنان صحبت کنم. اگر بخواهم چنین کاری انجام دهم، با آنها رودررو صحبت می‌کنم. نمی‌خواهم بازیکنانم در رسانه‌ها بخوانند که نظر من در خصوص آنها چیست. فکر می‌کنم دروازه‌بان ما و دروازه‌بان پرسپولیس، هر دو جزو بهترین دروازه‌بان‌های ایران هستند.

شفر در خصوص شعارهایی که هواداران استقلال در خصوص علی قربانی دادند، گفت: بازیکنان ما همه عاشق استقلال هستند و برای تیم همه کار انجام می‌دهند. من دو سه هفته پیش هم به علی قربانی گفته بودم که یکی از گل‌های حساس ما را در این فصل می‌زند. به هر حال فوتبال همین است. وقتی می‌برید دوستان زیادی دارید، اما اگر این اتفاق رخ ندهد، فقط دوستان خوب دارید. به علی قربانی گفتم که وقتی از رختکن بیرون می‌آید، همه تیم از او حمایت خواهند کرد.

وی ادامه داد: این فوتبال است. علی قطعاً باز می‌گردد و ما همه به او کمک می‌کنیم. باور کنید همه اعضای باشگاه استقلال حامی علی قربانی هستند و او برمی‌گردد. شاید واکنش هواداران از روی احساس‌شان است و مطمئناً اگر فردا بشود و احساسات‌شان کم شود، می‌گویند که علی بازیکن خوبی است. در بازی‌های قبلی برای ما گل حساس زد و او برای تیم زحمت می‌کشد. ما همه کمک می‌کنیم تا او به شرایط خوبش بازگردد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به اظهارات برانکو که پس از دیدار مقابل مشکی‌پوشان اعلام کرده نقشی در محرومیت جباروف نداشته است، گفت: راجع‌به مربی تیم حریف‌مان نمی‌خواهم صحبت کنم. شما هم یک خبرنگار حرفه‌ای هستید و بهتر است درباره بازی ما صحبت کنید، نه سرمربی تیم حریف.

انتهای پیام/

تصویرها
راجع به برانکو حرفی نمی‌زنم شفر: گل خوردن‌مان طبیعی بود/ همه تیم حامی قربانی است
نمایش موجودیت‌ها