date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۹:۰۵:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

ترامپ سفر رسمی به انگلیس را لغو کرد

ترامپ سفر رسمی به انگلیس را لغو کرد
منبع خبر: میزان

خبرگزاری میزان- پایگاه خبری «ایندیپندنت» گزارش داد که ترامپ از بیم مورد استقبال قرار نگرفتن از سوی مردم انگلیس، سفر خود به این کشور را لغو کرده است.

ترامپ سفر رسمی به انگلیس را لغو کردبه گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، پایگاه خبری «ایندیپندنت» گزارش داد که ترامپ از بیم مورد استقبال قرار نگرفتن از سوی مردم انگلیس، سفر خود به این کشور را لغو کرده است.

ایندیپندنت می‌نویسد: به دلیل نگرانی‌هایی درباره عدم استقبال از سوی مردم انگلیس، دونالد ترامپ سفر خود به این کشور را لغو و «رکس تیلرسون» را برای این سفر انتخاب کرده است.

پیش از این قرار بود دونالد ترامپ برای افتتاح سفارت جدید 750 میلیون پوندی آمریکا در لندن، به انگلیس سفر کند اما اکنون از این سفر منصرف شده است.

اوواخر سال گذشته کاخ سفید اعلام کرده بود که روزهای 26 و 26 ماه فوریه ترامپ به انگلیس سفر و با «ترزا می»، نخست وزیر این کشور دیدار می‌کند.

این در حالی است که پیش از این نیز مردم و برخی مقامات انگلیس مخالفت خود با سفر ترامپ به این کشور را اعلام کرده‌اند.

اواخر سال جاری نیز دونالد ترامپ سه ویدئو با محتوای اسلام‌هراسانه را از یک حزب نژادپرست و اسلام‌ستیز انگلیسی در صفحه توییتر خود بازنشر کرد که «ترزا می» این اقدام ترامپ را مورد انتقاد قرار داد و  در پی تنش لفظی ایجاد شده میان دو طرف، کاخ سفید اعلام کرد که ترامپ تا زمان نامعلومی سفر خود به انگلیس را به تعویق انداخته است.

 

انتهای پیام/

تصویرها
ترامپ سفر رسمی به انگلیس را لغو کرد
نمایش موجودیت‌ها