date_range چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۳۶:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

بازهم 6 امتیاز از پدیده کم می‌شود؟

بازهم 6 امتیاز از پدیده کم می‌شود؟
منبع خبر: خبر ورزشی
دسته خبری: ورزش|بسکتبال

در حالی که نماینده مشهدی حاضر در لیگ برتر، یک‌بار فصل گذشته باکسر 6 امتیاز نقره‌داغ شد این احتمال می‌رود در این فصل نیز یک‌بار دیگر توسط فیفا جریمه شود.

بازهم 6 امتیاز از پدیده کم می‌شود؟
به گزارش  خبرورزشی ،  پدیده مشهد را می‌توان یکی از مهمترین تیم‌های حاضر در لیگ هجدهم دانست. شاگردان گل محمدی علیرغم چیزی که از آن‌ها انتظار می‌رفت از ابتدای بازی‌های این فصل موفق شدند خود را به صدر جدول برسانند و در ۸ هفته ابتدایی سرآمد سایر تیم‌های لیگ برتری نام بگیرند.
اما این روز‌ها اخبار ناخوشایندی از این تیم به گوش می‌رسد و باز هم خطر کسر امتیاز این تیم را تهدید می‌کند. پدیده ای‌ها که فصل قبل نیز به دلیل موضوع بدهی به بازیکن خارجی ۶ امتیاز خود را از دست دادند احتمال جریمه مربوط به بدهکاری به پراهیچ را باز هم در کنار خود می‌بینند و آن طور که سرمربی این تیم امروز اعلام کرد موضوع کسر امتیاز بسیار به این تیم نزدیک است.
گل‌محمدی در مورد اینکه گفته می‌شود پدیده به خاطر بدهی به پراهیچ در آستانه کسر ۶ امتیاز قرار دارد اظهار داشت: خبر‌هایی که من هم شنیدم همین است. اگر طی امروز و فردا این مبلغ که حدود ۲۰ هزار دلار است جور شود، این مشکل حل می‌شود. فکر می‌کنم تا الان منبعی برای تامین این پول پیدا نشده است و احتمالا این اتفاق به زودی برای پدیده می‌افتد. این موضوع باید دغدغه مسئولان مربوطه باشد. ما و بازیکنان در این مدت با تمام وجود برای مردم شهر تمرین و بازی کردیم. با سختی زیاد و به خاطر غیرت و شرف برای مردم شهر چیزی کم نگذاشتیم. الان دیگر نوبت مسئولان است. امیدوارم مسئولان از خواب خود که شاید هم خودشان را به خواب زده‌اند بیدار شوند.
تصویرها
بازهم 6 امتیاز از پدیده کم می‌شود؟
نمایش موجودیت‌ها