date_range جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۰۸:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

جلالی: یکی از تلخ‌ترین روزهایم بود

جلالی: یکی از تلخ‌ترین روزهایم بود
منبع خبر: خبر ورزشی
دسته خبری: ورزش|والیبال

مجید جلالی، سرمربی تیم پیکان خودش را مقصر شکست سنگین پیکانی‌ها در دیدار مقابل پارس جنوبی دانست و از امروز به‌عنوان یکی از تلخ‌ترین روزهایش در مربیگری یاد کرد.

جلالی: یکی از تلخ‌ترین روزهایم بود

به گزارش   خبرورزشی ،  مجید جلالی بعد از شکست 3 بر صفر تیم فوتبال پیکان مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: شاید امروز یکی از تلخ‌ترین روزهایم در فوتبال بود. پیش تر هم اینگونه باخته بودم، اما احساس می‌کنم خودم بیشتر از همه در این شکست دخیل هستم. از اینکه چنین بازی کردیم، خیلی ناراحتم. بازیکنان من اشتباهات تاثیرگذاری داشتند. آنها تلاش خود را کردند، اما اشتباهات بازیکنان منجر به گل شد و این نتیجه به دست آمد. در حقیقت مستحق چنین نتیجه‌ای نبودیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان با گلایه از تعطیلی‌های مکرر لیگ برتر تصریح کرد: کسانی که در فوتبال هستند می‌دانند وقتی در بهترین شرایط هستید و یک ماه برای شما بازی نمی‌گذارند، این می‌تواند برای یک تیم ویران‌کننده باشد. چون باختیم این موارد را نمی‌گویم. این موارد ما را آزار می‌دهد. شرایط ما خوب بود، اما یک ماه بازی نکردیم. در این یک ماه هیچ اردویی نداشتیم و نتوانستیم تیم را در کیفیت خوب خود حفظ کنیم. همین باعث شد از سه بازی گذشته، تنها یک امتیاز کسب کنیم.

جلالی درباره قضاوت سیدرضا مهدوی، داور بازی پارس جنوبی جم - پیکان تهران نیز خاطرنشان کرد: داوری خیلی خوب و عالی بود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پیکان می‌تواند در لیگ برتر بماند یا خیر، گفت: تلاش می‌کنیم در لیگ برتر بمانیم.

نمایش موجودیت‌ها