date_range دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۵۳:۰۰ ق.ظ

گتوزو: اینتر شایسته پیروزی بود

گتوزو: اینتر شایسته پیروزی بود
منبع خبر: خبر ورزشی
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی روسونری باور دارد نباید تمام تقصیرها را به گردن دوناروما انداخت، چون موساکیو هم مقصر بود.

گتوزو: اینتر شایسته پیروزی بود
به گزارش  خبرورزشی ، میلان در ثانیه‌های پایانی بازی را به اینتر واگذار کرد. جنارو گتوزو در مصاحبه پس از بازی با اسکای اسپورت ایتالیا، اذعان کرد اینتر لایق پیروزی بود.
اینتر قطعا بیشتر مستحق پیروزی بود. اگر بازی ۰-۰ می‌شد، قطعا نکات مثبت زیادی را می‌شد پیدا کرد. کمی فوتبال فیزیکی بازی کردیم، اما این نوع فوتبال را دوست ندارم. با این حال خوب بودیم. می‌توانستیم روی ضدحملات بهتر پاس بدهیم. به خاطر ۱۵ دقیقه پایانی، خیلی حسرت داریم. نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم. همیشه توپ‌های پایانی را اشتباه استفاده کردیم. بزرگترین حسرت ما این است.
در کل اینتر بهتر بود. دوناروما؟ نمی‌خواهم به صورت فردی اشاره کنم. همه در دفاع اشتباهاتی داشتند. رومانیولی کمی زودتر پرس کرد، موساکیو سانتر را از دست داد و بازی را باختیم. البته به خاطر دوناروما نبود، ما تیمی بازی را باختیم. با شجاعت همیشگی بازی نکردیم. کمی حواس پرت بازی کردیم. ترجیح دادم هاکان را بیرون بکشم، چون نمی‌خواستم تغییر سیستم دهم و کوترونه هم تازه نفس بود. اینتر از لحاظ فیزیکی قدرتمند است و ما هم ویژگی‌های دیگری داریم.
سعی کردیم در بازی فیزیکی، آن‌ها را به چالش بکشیم، بنابراین رویکرد تیمم را دوست داشتم، چون سبکی را اجرا کردیم که به آن عادت نداریم. ما هم شانس‌هایی داشتیم، اما بدون شک اینتر مستحق‌تر بود.
منبع: طرفداری
تصویرها
گتوزو: اینتر شایسته پیروزی بود
نمایش موجودیت‌ها